sneznoe.com

8 істин про клітор, які невідомі навіть жінкам ... Ми відкриємо завісу таємниці!8 істин про клітор, які невідомі навіть жінкам ... Ми відкриємо завісу таємниці! / гінекологія

Ми дуже мало знаємо про своє тіло! Подумати тільки, до 1998 року навіть в підручниках не було адекватної інформації про невеликий, але дуже важливому для жінок органі. Вся справа в тому, що наука довго ставилася до будови жіночого тіла зневажливо. Вчені виявляли і тут же "Втрачали" клітор починаючи з II століття нашої ери аж до останнього сторіччя.

Жіноче тіло зовсім! Жінка здатна виносити і народити дитину, і все в її організмі гармонійно і взаємозалежне. Сьогодні ми хочемо докладніше розповісти про орган, який був названий італійським анатомом "Любов'ю або солодкістю Венери". Не дарма він так поетично позначив цю частину тіла!

жіночий клітор

 1. Головна функція клітора
  Клітор - орган, який не виконує репродуктивних функцій. Його роль - приносити жінці задоволення!

  75% жінок не можуть випробувати оргазм без стимуляції клітора, це головна ерогенна зона у більшості жінок.

 2. Клітор рівнозначний чоловічому пенісу
  У жіночого клітора, як і у чоловічого пеніса, є головка. Ось тільки нервових закінчень в головці клітора в 2 рази більше, ніж в голівці члена - цілих 8 тисяч. Цим можна пояснити особливу чутливість органу і те, що деякі жінки завдяки правильній стимуляції досягають оргазму дуже швидко.

 3. Де знаходиться клітор
  Видима частина клітора складається з головки, вуздечки і клиторального капюшона. Головка знаходиться внизу лобка, між складками статевих губ. Але це лише маленька частина всього органу!

  3D-зображення клітора були вперше зроблені тільки в 2009 році і викликали фурор. Виявляється, у клітора є ніжки, які огинають уретру і вагіну. Під час статевого акту зовнішня частина клітора не стимулюється, але пеніс, який рухається всередині піхви, стимулює клітор зсередини опосередковано.

 4. Клітор більше, ніж ми звикли думати
  Це вражає! Раніше я не знала цього факту, думаю, для багатьох наших читачок це теж стане відкриттям.

  Як я писала вище, клітор складається з видимої частини і частини, розташованої усередині таза. Тіло внутрішнього клітора складається з печеристих тіл, аналогічних печеристих тіл пеніса, просто менших за розміром.

  Коли жінка збуджується, запалі тіла, розташовані всередині і навколишні піхву, набухають і наливаються кров'ю. Ось чому виникають такі теплі і приємні відчуття!

 5. У клітора буває ерекція
  Приплив крові до печеристих тіл і м'яких тканин викликає ерекцію клітора.Він може збільшуватися в кілька разів, у деяких жінок - навіть в 3 рази. Перед оргазмом клітор трохи зменшується, через 10 секунд після оргазму повертається в свій звичайний стан.
 6. Розмір клітора буває різним
  Розмір клітора залежить від генетики, а також від рівня статевих гормонів. Якщо в організмі жінки генетично закладена активне вироблення тестостерону, клітор має більший розмір. Саме тому так часто на УЗД дівчаток плутають з хлопчиками: якщо в тілі ембріона спостерігається підвищене вироблення тестостерону, Клітор може бути великим.

  Розмір клітора не впливає на здатність жінки збуджуватися! Тут така ж історія, як і з чоловічим пенісом. Як говорила одна моя знайома: "Великий член - це всього лише великий член, ні більше і ні менше ..."

 7. Вагінальний оргазм пов'язаний з розташуванням клітора
  Є так зване "Правило великого пальця", Яке вивела принцеса Марі Бонапарт. Якщо клітор розташований менш ніж в 2,5 см від входу в піхву, жінці легко вдається випробувати вагінальний оргазм. Чим більша ця відстань, тим важче жінці досягти вагінального оргазму.
 8. Жінки можуть досягати оргазму так само легко, як і чоловіки!
  З точки зору фізіології, організм жінки влаштований чудово і схильний до отримання оргазму.Те, що довести жінку до оргазму складно - всього лише міф, нав'язаний суспільством, де до жіночого тіла тривалий період ставилися з соромом.

  Доктор Альфред Кінсі провів дослідження, в ході яких з'ясував: 45% жінок, мастурбируя, можуть отримати оргазм в межах трьох хвилин. Точно як чоловіки, які займаються тим же!

  Чому ж стільки складнощів і питань у зв'язку з жіночим оргазмом? Вся справа в нестачі інформації. Пропоную перервати це порочне коло, вирватися з стереотипів, нав'язаних суспільством і подивитися фільм "Доктор Кінсі" (2004). Дуже пізнавально!

Як виглядає клітор зсередини і зовні, ти можеш дізнатися з цього короткого відеоролика. Анатомія людини цікава і маловивчена! Чи не втомлюся захоплюватися тим, як хитро влаштовано наше тіло ...

Рада редакції

Порнографія не навчить тебе правильно поводитися з клітором, особливо, якщо ти чоловік. Кожна людина індивідуальна, у кожного свої психофізіологічні потреби. Порнографія формує хибне уявлення про те, що потрібно робити, щоб жінці було дійсно приємно: наприклад, в деяких роликах клітор так несамовито розтирають, ніби хочуть розпалити багаття.

Жінці необхідно орієнтуватися на свої відчуття і не соромитися говорити чоловікові про те, що вона відчуває і як саме з нею потрібно звертатися, щоб довести до оргазму. Чоловікам варто бути більш уважними і турботливими.

Шанобливе ставлення до свого тіла - це прекрасно. Чим більше ми знаємо про себе, тим більше розуміємо себе, це шлях до гармонії тіла і душі! Поділися з подругами нашою статтею, нехай чудове будова жіночого тіла перестане бути для них загадкою ...