sneznoe.com

Насильникові не минути лиха! Презерватив-капкан покарає злочинця.Насильникові не минути лиха! Презерватив-капкан покарає злочинця. /  Безпека

Насильство над жінками зустрічається у всіх закутках земної кулі, що підтверджує шокуюча статистика. Лікар Соннет Еглерс з ПАР стала на захист жертв і винайшла сучасне знаряддя тортур - презерватив-капкан, який захищає жінок від злочинців.

жіночий презерватив

Захист від насильника


Лікар працювала над пристроєм rape-axe (сокира проти насильства) протягом 40 років. Вона вважає, що відкриття значно скоротить кількість сексуальних злочинів у всьому світі. У народі винахід прозвали "презерватив з зубами".

Засіб контрацепції вставляється як тампон. Ряди гострих гачків всередині пристрою впиваються в статевий член при вході. Витягти зуби можна тільки хірургічним шляхом, а поки буде проходити ця процедура, поліція буде повідомлена про злочин.

"Це дуже боляче, він не може помочитися і ходити з цим пристроєм. Якщо спробувати зняти самому, механізм закривається ще більше, при цьому не прориваючи шкіру і не заподіюючи іншої шкоди", - розповідає лікар.

Відкриття Соннет Еглерс викликало бурхливе обговорення. Критики побоюються, що насильник може завдати ще більшої шкоди жертві, якщо попадеться в таку пастку.


Коли життя під загрозою, всі засоби хороші. Навіть таке дивне винахід може врятувати від зловмисника.