sneznoe.com

11 веселих ігор для компанії дорослих. Так круто час я ще не проводила!11 веселих ігор для компанії дорослих. Так круто час я ще не проводила! / Дружба

Погодься, коли збираєшся компанією, хочеться не тільки смачно поїсти, а й цікаво провести час з друзями. Для цього існують різні захоплюючі ігри, які не вимагають від тебе спеціальних навичок, а тільки активності і гарного настрою.

Редакція "Так просто!" розповість тобі про 11 конкурсах та іграх для веселої компанії дорослих. Нудьгувати точно не доведеться!

Веселі ігри для компанії дорослих

 1. Дженга
  Для гри потрібні гладкі і однакові за розмірами дерев'яні бруски, краще все ж купити готовий набір для Дженга. З брусків зводиться башточка. Причому кожен наступний її рівень укладається в іншу сторону. Потім учасникам гри потрібно обережно витягти будь-який брусок і покласти його на верхній рівень башточки. Виконати це потрібно акуратно, щоб споруда не розвалилося.

  І той гравець, чия незручність привела до руйнування вежі, вважається таким, що програв.

 2. капелюх
  Для цієї гри потрібно 10 папірців, які повинні бути у кожного гравця. На всіх своїх папірцях учасники пишуть будь-які слова. Потім листки зі словами складають в капелюх. Кожен учасник, витягнувши з капелюха папірець, повинен пояснити, показати або навіть намалювати ліпше йому слово. А решта повинні його вгадати.

  Той, хто опинився за підсумками гри найбільш кмітливим, отримує якийсь приз. Слівця бувають двох які!

 3. асоціації
  Всі сідають в коло. Вибирається ведучий, який говорить будь-яке слово на вухо своєму сусідові. Отримав це слово людина зобов'язана швидко повідомити його поруч сидить гравцеві, але у вигляді асоціації. Наприклад, будинок - вогнище. А той, у свою чергу, передає наступному учаснику вже свою версію.

  Гра вважається такою, що вдалася, якщо слово ведучого не має нічого спільного з останньої асоціацією. Можна грати, навіть не встаючи з-за столу.

 4. Дізнайся мене
  Для цієї гри потрібно кілька добровольців, яких розсаджують в один ряд. Ведучому зав'язують очі і підводять до добровольців, щоб він на дотик зумів дізнатися кожного з них. Для розпізнавання можна використовувати будь-яку частину тіла.
 5. крокодил
  Ведучий загадує учаснику слово, яке той повинен показати жестами, мімікою, але без вказівки пальцем або малювання. Решта учасників повинні відгадати це слово. Дуже смішно спостерігати, як звивається хтось, намагаючись показати якийсь предмет або явище.
 6. огірок
  відмінна гра для великої компанії, Адже тут нам знадобиться як можна більше людей.Один вибирається ведучим, а інші стають в тісне коло і заводять свої руки за спину. Кожен з присутніх в колі непомітно для ведучого має за спиною передати сусідові огірок (або будь-який інший відповідний овоч). При цьому непомітно потрібно відкушувати від овоча.

  Мета ведучого - зловити гравця з огірком. Спійманий учасник сам стає ведучим.

 7. Данетки
  Це своєрідний детектив. Ведучий знайомить учасників гри з головоломкою, яку їм належить розплутати. Для цього гравці можуть задавати самі різні питання. А ось ведучий може відповідати на них тільки "так", "ні" або "не важливо".
 8. Є контакт!
  Хтось придумує слово, але іншим гравцям говорить тільки його першу букву. Наприклад, вечірка - перша В. Кожен з учасників придумує своє слово, що починається з В, і намагається пояснити його іншим. Називати слово заборонено. Як тільки один з гравців здогадується, про що йде мова, йому потрібно вигукнути: "Є контакт!"

  Потім обидва гравці - загадав слово і відгадав його - повідомляють свої варіанти цього слова. Якщо вони виявилися однаковими, гру продовжують далі. Для цього ведучий озвучує зі свого слова "вечірка" наступну букву.Тепер гравцям належить придумувати слова, використовуючи вже дві перші букви - В і Е.

 9. Брудні танці
  Компанія ділиться на пари. На підлогу розкладають по аркушу паперу, по одному на пару танцюристів. Чи включається музика і потрібно станцювати на аркуші так, щоб не торкнутися ногою підлоги. Якщо хтось із пари виходить за межі паперу, то будь-який учасник з цієї пари повинен зняти якусь річ. Перемагає той, у кого в кінці танцю залишилося найбільше одягу. Гра досить пікантна.
 10. фанти
  У всіх учасників ведучий бере по одному предмету і складає їх в мішечок. Далі вибирається гравець, який буде призначати фанти. Йому зав'язують очі, пропонують витягнути з мішечка будь-який предмет і дати завдання його власнику.
 11. Казки на сучасний лад
  Чому б не зробити так, щоб замість нудних і нецікавих професійних розмов гості смішили б один одного? Це дуже просто. Учасникам лунають листки паперу і даються завдання: викласти зміст всім відомих казок професійною мовою.

  Тільки уяви собі казку, написану в стилі поліцейського протоколу або історії хвороби. Перемагає автор найсмішнішій казки.

А як ти любиш проводити час з друзями? Розкажи нам в коментарях і не забудь поділитися цікавою інформацією в соцмережах!