sneznoe.com

Ця приправа допоможе тобі схуднути швидко і ефективно. Залиш великі зусилля на потім!Ця приправа допоможе тобі схуднути швидко і ефективно. Залиш великі зусилля на потім! /  дієта

Зіра, або, як її ще називають, кумін, - це одна з найпопулярніших рослинних приправ в Азії. Вона дуже корисна для здоров'я людини. Кумин широко використовують в косметології, медицині та кулінарії. Ароматний чай з додаванням цієї приправи допомагає зміцнити імунітет.

Також її вважають прекрасним бадьорить засобом і афродизіаком. Але головним її корисною властивістю є те, що вона допомагає скинути вагу, Прискорити метаболізм і добре впливає на травлення.

У чому користь зіри

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 88 жінок. Всі ці добровольці роками мріяли схуднути. Під час проведення експерименту учасникам експерименту давали йогурт, змішаний з трьома грамами кумина, після обіду і вечері, а іншим звичайний йогурт. Всі випробовувані жінки протягом трьох місяців сиділи на одній і тій же низькокалорійної дієти. Згодом група жінок, яка вживала кумін з йогуртом, схудла на 15% більше, ніж інша група.

щоб очистити організм від шлаків, що накопичилися і значно схуднути, додавай кумін в страви з м'яса і овочів, які ти готуєш. Тільки будь обережний.Зіру, так як і будь-яку іншу приправу, можна вживати тільки в невеликих кількостях. Вона протипоказана людям, які хворіють на гастрити, а також іншими захворюваннями шлунка та дванадцятипалої кишки.

Поділися інформацією про цю корисної приправі, Яка сприяє схудненню, зі своїми друзями.