sneznoe.com

Ці 2 Знака Зодіаку - жорстокі і небезпечні люди. Ми навчимо, що потрібно робити!Ці 2 Знака Зодіаку - жорстокі і небезпечні люди. Ми навчимо, що потрібно робити! / Астрологія

Якщо зірки впливають на долю людини, то вже на характер - тим більше. У кожного з нас є планета-покровитель, і часто це відбивається на рівні агресивності людини самим прямим чином!

Зараз ти прочитаєш про людей, які більше за інших схильні мститися і виявляти жорстокість. Це не представники поганих знаків зодіаку, Це особи, що вимагають особливого ставлення! З ними завжди потрібно бути гранично уважним і обережним.

Я дізналася кількох знайомих в цій характеристиці і тепер розумію, які помилок припускалася в спілкуванні з ними раніше. Іноді потрібно проявляти якомога більше терпіння до чужих недоліків, і тобі воздасться!

Злі знаки зодіаку

 1. Отруйний, сильний, рішучий! Той, хто може практично завжди себе стримати, але якщо чи не стримається ... Пристрасний Скорпіон надзвичайно сильно проявляє свої почуття, в тому числі і негативні. Після вибуху лютих емоцій зазвичай спостерігається спад.

  Марс - покровитель Скорпіона, підживлює знак потужною енергією. Тому садизм і жорстокість цих людей можуть бути воістину безмежними!

  Чи не супереч Скорпіону безпосередньо, завжди будь тактовним і ввічливим.Якщо ти бачиш, що очі співрозмовника починають наливатися кров'ю, постарайся якомога швидше закінчити розмову. Не варто провокувати цей знак на конфлікт, Скорпіон ніколи не прощає і не забуває образ!

 2. Легко збудливий і запальний, цей знак не боїться когось образити. Енергійність, впертість, імпульсивність - примітні риси Овна.

  Овнам необхідно розвивати свою духовність, інакше вони перетворюються в справжніх нелюдів. Коли у Овна все в порядку, ти можеш з задоволенням проводити з ним час і милуватися його доброзичливими звичками. Але як тільки щось йде не так - не так, як хочеться Овна, - починаються серйозні неприємності.

  Пам'ятай, що з Овном вкрай складно дійти згоди, домовитися, щоб всіх все влаштовувало. Не варто попадатися в хитру пастку і затівати скандал! Будь гранично спокійний, це обеззброїть навіть дуже войовничо налаштованої людини.

Повністю нейтралізувати ненависть любов'ю - це можливо! У якому б стані не перебувала людина, він відчує, що ти налаштований дружелюбно, і це пом'якшить його серце. навіть самі небезпечні знаки зодіаку пасують перед добротою, яку випромінює співрозмовник!

Розкажи своїм друзям про самих запальних і нетерпимості знаках зодіаку. Впевнена, їм буде корисна ця інформація!