sneznoe.com

Зроби чудову зірку своїми руками! Казкове прикраса для ялинки.Зроби чудову зірку своїми руками! Казкове прикраса для ялинки. / декор

Новий рік все ближче і ближче, і пора всерйоз задуматися про створення в будинку святкової атмосфери. Магазини пропонують нам просто неймовірна кількість святкових прикрас. Але що може бути цікавіше, ніж створення чудових речей своїми руками?

Редакція "Так просто!" поділиться з тобою, як самому зробити дуже гарну зірку на ялинку. Ця саморобка також може послужити як прикраса на двері або стане незвичайним елементом декору.

Зірка на ялинку

тобі знадобиться

 • 2 листи картону 30 × 30 см золотистого або сріблястого кольору
 • силіконовий клей
 • ножиці або канцелярський ніж
 • блискітки

Хід роботи

 1. Якщо лист картону золотистий тільки з одного боку, потрібно склеїти два аркуші між собою. Якщо блискучого картону немає, зроби його сама: нанеси на щільний папір з двох сторін тонким шаром звичайний клей і густо приспати блискітками.

  Розріж картон на 20 однакових смужок шириною 1,5 сантиметра кожна.

 2. Візьми дві смужки і склади їх посередині хрест-навхрест під кутом 90 градусів, як на фото.
 3. Додай ще смужки з боків. Переплітаються вертикальні смужки з горизонтальною, як зазначено на зображенні. Скрепі конструкцію за допомогою клею.У підсумку в ряду повинна бути 10 смужок.
 4. Таким же чином додай смужки зверху і знизу. Не забувай фіксувати їх клеєм на кожному стику.
 5. Розверни заготовку так, щоб її середина утворила перед тобою ромб. Склей дві найближчі нижні смужки, щоб вийшла петля.
 6. Таким же чином з'єднай 4 смужки з кожного боку заготовки. Має вийти 2 петлі в кожному кутку.
 7. Зроби ще одну ідентичну фігуру.
 8. Склей обидві половинки, щоб отримати зірку.
 9. Смужки, які залишилися незадіяними, простягни всередину кожного променя зірки. Закрепи клеєм.
 10. Ось така чудова зірка виходить в результаті. Її можна додатково декорувати або вмонтувати всередину гірлянду, щоб вона по-справжньому сяяла.

Залишилося тільки прикрасити зіркою ялинку. Можна зробити кілька таких іграшок і підвісити їх до стелі.

Ми бажаємо тобі натхнення і чудесних свят! Поділися ідеєю з друзями і розкажи нам в коментарях, як ти вбираються свій будинок на Новий рік.