sneznoe.com

Зоряний целюліт 7 знаменитостей, для яких апельсинова кірка - це не проблема.Зоряний целюліт 7 знаменитостей, для яких апельсинова кірка - це не проблема. / знаменитості

Можна правильно харчуватися і постійно займатися спортом, але все одно страждати від целюліту. Ох вже ця "Апельсинова кірка"! Вона не дає спокою багатьом жінкам, навіть знаменитим ...

Тільки на перший погляд здається, що зірки і целюліт - непорівнянні слова. Насправді, у багатьох і успішних далеко не все гладко. Просто багато хто з селебріті не вважають целюліт проблемою століття: вони люблять себе і свою фігуру, не дивлячись на її дрібні вади.

До девізу наших героїнь підходить фраза "Люби своє тіло таким, яким воно є". Ці 7 знаменитих красунь не соромляться маленького недоліку і діляться порадами, як спокійно ставиться до найпоширенішої жіночої проблеми.

Зірки з целюлітом

 1. Анджеліна Джолі

  Одна з найуспішніших жінок світу не раз зізнавалася в інтерв'ю, що далеко не досконала. Актриса не приховує, що у фільмі "Лара Крофт - розкрадачка гробниць" в сценах крупним планом її навіть заміняла дублерша.

  "У молодості, коли я зловживала алкоголем, курила і пила солодку газовану воду, «апельсинова кірка» була дуже помітна". Зараз завдяки активному способу життя Джолі хоч не повністю, але підправила фігуру.Для неї невеликий целюліт - це дрібниця. Тепер вона щаслива мама і любляча дружина.

 2. Джессіка Альба

  "Давайте дивитися правді в очі - мені ж уже не 14 років! У мене є і целюліт, і розтяжки. Більш того, чим менше ти прагнеш до недосяжного ідеалу, тим більше у тебе шансів стати щасливим".

 3. Кім Кардашьян

  "У мене є целюліт, так. І що тепер? Я ніколи не стверджувала, що я досконала. Шалено думати, що необхідно бути бездоганним просто тому, що постійно знаходишся в центрі уваги". Кім любить смачно поїсти і вважає, що людина, катуючи себе постійними дієтами, перестає насолоджуватися життям.

 4. Різ Уізерспун

  Відома "блондинка в законі" також спокійно сприймає недосконалість своєї фігури. Вона активно займається спортом, але стверджує: "Сходити сума через зайвих сантиметрів і кілограмів точно не стану".

 5. Скарлетт Йоханссон

  Ще одна ласун Скарлетт Йоханссон якось зізналася: "Я знаю про свої недоліки, але завжди підкреслюю гідності. Вважаю, що абсолютно всім жінкам є чим пишатися! І нерозумно, жахливо безглуздо підкреслювати свої недоліки".

 6. Дженіфер Лопес

  Так, і в знаменитій діви є дрібні горбки на шкірі! Співачка відкрито говорить про свою любов фаст-фуду і шоколадним тістечком.А щоб залишатися в гарній формі, їй допомагають заняття в тренажерному залі і спокійне ставлення до своїх недоліків.

  "Потрібно тільки перестати хвилюватися про зайву вагу і целюліті, через якого жінки комплектують перед чоловіками".

 7. Сандра Баллок

  Невтомні папараці добралися і до Сандри Баллок. Вони помітили корочку у актриси-спортсменки, на що вона потім висловила репортерам: "У всіх жінок є целюліт, а не тільки у мене. Це цілком звичайне явище, з якого тільки зробили величезну проблему".

"Апельсинова шкірка" - це не хвороба, а всього лише маленький косметичний дефект. Правильне збалансоване харчування, регулярні тренування і масажі допоможуть привести фігуру в порядок.

Целюліт не повинен поставити хрест на любові до себе! Навпаки - дбайливе і шанобливе ставлення до свого тіла допоможе перемогти надокучливого ворога. Про це і розповіли нам знамениті жінки, мотивуючими цитатами яких раджу поділитися.