sneznoe.com

Пару життєвих хитрощів від зайчика! Стануть в нагоді в найнесподіваніший момент.Пару життєвих хитрощів від зайчика! Стануть в нагоді в найнесподіваніший момент. / папір

У дитинстві мені хотілося мати помічника, який завжди виручить, якщо трапиться щось непередбачуване і підле. Я часто залишалася вдома сама і тому мріяла про таке казковому персонажу, який допоможе склеїти розбиту чашку, врятує книгу, залиту клеєм, запалюватиме замість мене сірники, тому що було страшно це робити.

сьогодні корисні поради на всі випадки життя тобі розкаже зайчик. Як приємно відчути себе дитиною, якій допомагає уявний друг! Дрібниці, а не неприємності, але все одно ...

Поради для життя

заячі поради

 1. Отже, на важливий документ пролито каву. Не варто поспішати і впадати у відчай! Є вірний спосіб очистити папір від жовтих плям різного походження, і все, що для цього потрібно, - перекис водню.

  Знати б раніше про це! Цей геніальний спосіб підходить для видалення плям від чаю, впорається з жирними плямами, видалить цвіль, яка нерідко з'являється в книгах. Книжкові сторінки, я йду до вас! Подивися коротку, але дуже цікаву інструкцію, не сумніваюся, що одного разу тобі це знадобиться.
 2. Як добре, що є речі, в яких можна бути впевненим на 100%! Якщо я беру в руки баночку з зеленкою, то знаю напевно: всі пальці будуть як стіни палацу чарівника Смарагдового міста.

  Швидко видалити зеленку з шкіри допоможе рідина для зняття лаку. Ще один засіб - горілка з лимоном. Пральний порошок також може допомогти!

 3. якщо руки пахнуть часником або цибулею, помий їх з Fairy. Це миючий засіб прибирає будь-які їдкі запахи: можна ласувати копченою рибою, що не переживаючи про те, що її запах замінить тобі духи сьогодні.
 4. якщо книга намокла, Її треба рятувати! Цей спосіб поверне до життя паперове диво.

  Поклади між мокрими сторінками туалетний папір.

  Потримай книгу під пресом.

  Заміни кілька разів листи туалетного паперу між сторінками, щоб вони повністю ввібрали всю воду. Готово! Як нова ...
 5. Неможливе можливо! Якщо ти впустив книгу в воду повністю, її все-таки можна реабілітувати. Поклади екземпляр в морозильну камеру. У морозилці відбудеться процес зневоднення, волога не роз'їсть букви, і книга буде врятована! Тримати в морозилці її потрібно протягом 2 днів. Здорово, правда?
 6. Не люблю жувальні гумки, рідко їх вживаю. Багато хто любить смак жуйки, та й процес жування захоплюючий, але я чомусь з дитинства ставлюся до них без поваги.

  Є інший спосіб зберігати своє дихання свіжим! сушена гвоздика - ось що допоможе.Поклади спецію в красивий маленький мішечок і завжди носи з собою. Якщо потрібно подбати про диханні, візьми одну маленьку гвоздику і потримай в роті, злегка розсмоктуючи.

  Це і для здоров'я корисно: спеція чудово знезаражує ротову порожнину! Смак незвичайний, звичайно, але мені подобається.

Корисні поради, що спрощують життя, - наш золотий запас, наша впевненість в тому, що не буває безвихідних ситуацій. Поділися з друзями заячими хитрощами, нехай вони теж порадіють!