sneznoe.com

Як перемогти грип незаперечні поради лікаря з великої літери.Як перемогти грип незаперечні поради лікаря з великої літери. / біль

доктор Євген Комаровський недарма заслужив загальне визнання. Ми дякуємо відповідального лікаря щиро: скільки людей стали здоровішими, слідуючи його порадам, скільки людей більше дізналися про елементарні речі!

коли починається сезон вірусних захворювань, Всіх турбують одні і ті ж питання. Як не захворіти, якщо епідемія вибирає собі в жертви близьких людей? Як правильно лікуватися, якщо вже захворів? Що робити, якщо висока температура?

"Так просто!" бажає тобі залишатися в доброму здоров'ї і радить прочитати ці розумні рекомендації. Вся правда про віруси, грипі і сучасній медицині - в цій відмінній статті улюбленого доктора Комаровського.

Найголовніше, про що потрібно пам'ятати: тактика дій при захворюванні абсолютно не залежить від того, як називається вірус. Це грип сезонний, свинячий, слонячий, пандемічний, це взагалі не грип - це не важливо.

Важливо лише те, що це вірус, Що він передається повітряно-крапельним шляхом і що він вражає органи дихання. Звідси і конкретні дії.

Поради доктора Комаровського при грипі

профілактика грипу

 1. Якщо є можливість зробити щеплення проти грипу - зробіть, краще всією сім'єю!
 2. Профілактичних засобів проти вірусів не існує. Тобто ніяка цибуля, ніякий часник, ніяка настоянка і ніякі пігулки, які ковтаєте ви або запихаєте в дитину, не здатні захистити ні від респіраторного вірусу взагалі, ні від вірусу грипу зокрема.

  Всі ці народні методи - виключно заспокоєння своєї нервової системи.

 3. Джерело вірусу - людина. Чим менше людей, тим менше шансів захворіти. Карантин - кращий спосіб боротьби з епідемією!
 4. Маску носити повинен хвора людина, щоб не заразити здорових. Крапельки слини хворої людини залишаться на масці, і вірус не буде поширюватися.
 5. Потрібно часто мити руки, користуватися дезінфікуючими засобами, вологими серветками, якщо помити руки немає можливості.

  Варто відмовитися від рукостискань на час епідемії і користуватися кредитними картками: через паперові гроші вірус теж передається.

 6. Гуляти під час епідемії на свіжому повітрі ніхто не забороняє: захворіти під час пішої прогулянки неможливо. Уникати потрібно лише скупчень людей!
 7. важливо підтримувати оптимальну температуру в приміщенні, Де часто перебуваєте: температура близько 20 ° С, вологість 50-70%.Мити підлогу, протирати пил бажано частіше: під час холодів опалювальні системи висушують повітря, а це сприяє поширенню вірусних захворювань.

  Важливо підтримувати вологою слизову оболонку носа: Це буде захисним бар'єром проти будь-якого вірусу. Можна купувати спеціальні краплі з морською водою і фізіологічним розчином в аптеці, а можна зробити їх самостійно.

  Досить розвести 1 чайну ложку звичайної кухонної солі 1 літром кип'яченої води і залити розчин у флакончик. Промивати і зволожувати ніс таким засобом рекомендується частіше!

лікування грипу

 1. Необхідно тепло одягнутися, але в кімнаті підтримувати прохолоду і вологість. Температура близько 20 ° С, вологість 50-70%. Мити підлоги, зволожувати, провітрювати приміщення.
 2. Не можна примушувати їсти хворої людини! Якщо хочеться їжі, краще вибирати щось легке, рідке, насичене вуглеводами.
 3. Дуже важливо багато пити! Можна пити чаї, компоти, відвари, мінеральну воду.
 4. Треба зволожувати ніс сольовим розчином і регулярно його промивати.
 5. Якщо потрібно боротися з високою температурою - тільки парацетамол або ібупрофен. Категорично не можна аспірин.
 6. вірусні інфекції не лікуються антибіотиками.Ці кошти не зменшують, а збільшують ризик ускладнень.
 7. Ніяких відхаркувальних засобів на кшталт мукалтину або лазолвана не можна приймати без призначення лікаря, і крапка!

Коли потрібно терміново викликати лікаря

 1. При втраті свідомості
 2. при судомах
 3. При задишці і утруднене дихання
 4. При інтенсивному болю в будь-якій частині тіла
 5. При болю в горлі за відсутності нежиті
 6. При головному болю і блювоти
 7. При набряклості шиї
 8. Якщо спостерігається висип, який не зникає при натисканні на неї.
 9. При температурі тіла вище 39 ° С, яка не починає знижуватися через 30 хвилин після застосування жарознижуючих засобів.
 10. Якщо температура супроводжується ознобом, блідістю, потовиділенням.

Якщо поліпшення стану не спостерігається на 4-й день хвороби, лікар потрібен обов'язково! Тільки фахівець може призначити відповідне лікування.

Важкі випадки захворювань найчастіше спровоковані тим, що люди вчасно не звертаються до лікаря. Пам'ятай: від вжитих заходів може залежати життя і здоров'я людини, це стосується кожного!

Поділися зі своїми друзями важливою інформацією, нехай всі будуть здорові!