sneznoe.com

Як оновити підлогу без зайвих витрат цей секрет переверне твоє уявлення про ремонт!Як оновити підлогу без зайвих витрат цей секрет переверне твоє уявлення про ремонт! / папір

Ремонт - це відмінний шанс перевірити свої творчі здібності. Так, на переробку кімнат зазвичай йде багато нервів і грошей ... Але зате як приємно потім поглянути на плоди своєї праці!

сьогодні "Так просто!" поділиться з тобою секретом, як оновити підлогу. Що тобі приходить в голову, коли ти бачиш паперовий пакет? Так, ми зазвичай кладемо туди їду. Хто б міг подумати, що з паперових пакетів можна створити приголомшливе підлогове покриття!

Пол своїми руками

тобі знадобиться

 • крафт-папір (або паперові пакети)
 • клей ПВА
 • морилка
 • лак для підлоги

Всі ці матеріали можна купити в будівельному магазині.

Порядок дій

 1. Спочатку зніми плінтуси і підготуй поверхню до роботи.
 2. Можна просто рвати папір на шматки або використовувати старі паперові пакети. Зімніть шматок паперу в руках, створюючи текстуру.
 3. В клей можна додати трохи води. Вмочи шматочок паперу в клеї, і даси ці його до підлоги. Розподіливши папір так, щоб поверхня підлоги була рівною.
 4. Продовжуй викладати папір таким же чином. Одні листи повинні частково покривати інші, щоб утворилося суцільне покриття ... Цей процес займає багато часу, але результат вартий зусиль.

 5. Використовуй морилку, щоб додати покриттю глибину кольору.
 6. Нанеси на готову поверхню лак для паркету. Він надійно захистить нову підлогу і додасть йому гідний вигляд. За необхідності повтори цю дію кілька разів.

З першого погляду і не скажеш, з чого зроблений цей підлогу! Виглядає не гірше, ніж дороге дерев'яне покриття. Поділися цим корисним радою для ремонту квартири з друзями!