sneznoe.com

Як правильно наносити макіяж (і чого робити не варто). Кожна третя жінка так поступає!Як правильно наносити макіяж (і чого робити не варто). Кожна третя жінка так поступає! /  брови

Жінка не була б жінкою, якби не намагалася всіляко підкреслити свою красу! Але часом при погляді на ту чи іншу представницю прекрасної статі створюється враження, що макіяж вона робила з закритими очима ...

У прагненні слідувати модним образам занадто часто дівчата впадають у крайнощі, а результат виходить комічним. "Так просто!" розповість тобі, як уникнути помилок в макіяжі, Щоб не додати собі ненароком 10-15 років.

Правила макіяжу

У цьому відеоролику описані найпоширеніші помилки макіяжу, А також способи їх запобігання. Час вчитися і отримувати компліменти!

Пам'ятай, що жоден, навіть самий умілий макіяж, не в силах додати живого блиску очам і здорового сяйва шкірі ... Тому для підтримки молодості і краси слід дотримуватися правильного режиму харчування, робити ранкову гімнастику і позитивно ставитися до життя!

Поділися цією статтею з подругами, адже їм напевно захочеться дізнатися секрет твого приголомшливого зовнішнього вигляду!