sneznoe.com

Корекція брів в домашніх умовах. Крок за кроком до досконалості!Корекція брів в домашніх умовах. Крок за кроком до досконалості! / брови

Якщо очі - дзеркало нашої душі, тоді брови - її обрамлення. А вірніше, відбивач емоцій і внутрішніх переживань ... форма брів може змінити обличчя до невпізнання: перетворити в кращу сторону або надати вираз постійного подиву! Ось чому брів слід приділяти не менше уваги, ніж догляду за шкірою або волоссям.

Корекція форми брів

 1. форма
  Залежно від типу особи, брови можуть бути: дугоподібні, зігнуті, горизонтальні, висхідні, будиночком ...

  Круглолицим дівчатам підходить практично будь-яка форма, особливо прикрасять їх тонкі, з легким вигином брови. На квадратному і прямокутному особі добре виглядатимуть брови середньої густини без крутих вигинів, також краще уникати занадто тонких ліній.

  Власницям овального обличчя підійдуть брови з високим вигином, вигнуті або прямі. Товщина брови - як кому подобається, але пам'ятай, що в моді зараз натуральність.

 2. Розташування
  Визначити, де брова повинна починатися і в якому місці закінчуватися, буває досить проблематично. Подумки уяви дві лінії, що йдуть від куточків очей і пересічні біля основи ніздрі. Утворене відстань між ними над оком і буде, імовірно, оптимальною довжиною брови.
 3. Інструменти
  Гарного результату не домогтися без хорошого інвентарю. Обзаведися збільшує дзеркалом і якісним пінцетом, що не обривати волоски.
 4. видалення волосся
  Сьогодні існує кілька популярних способів видалення небажаного волосся: видалення воском, ниткою, вищипування пінцетом ... У будь-якому випадку перед початком процедури вимий обличчя теплою водою, обробив інструменти. Щоб знизити чутливість, можеш змастити брову охолоджуючим гелем. Видаляй волоски, рухаючись від перенісся до скроні, у напрямку їх росту.
 5. відрощування брів
  Так, відрощувати брови також іноді потрібно! Особливо тим, хто колись перестарався з вищипуванням ... Як вже говорилося, зараз краща натуральна форма брів. Повернути їм первісний вигляд допоможе касторове масло. Щовечора змащуй брови цим засобом, розчісуючи м'якою щіточкою.

  Уже через місяць зможеш милуватися блиском своїх розкішних брів. Віям, до речі, також масло не завадить!

 6. макіяж
  У макіяжі брів краще уникати товстих прямих ліній. Якщо ти користуєшся олівцем, постарайся підкреслити нижній звід легкої суцільною лінією, а простір між волосками заповнюй короткими, уривчастими штришками. Так вид буде натуральніше.

  Значно спрощують задачу спеціальні Тіні для брів. Як правило, вони продаються в комплекті з воском, фіксуючим форму.

Завдяки нашим порадам ти навчишся швидко приводити брови в порядок, І вони будуть чудово і гармонійно поєднуватися з будь-яким чином макіяжу.