sneznoe.com

Чи варто одружуватися? Провокаційна притча, яка змінює уявлення про спільне життя.Чи варто одружуватися? Провокаційна притча, яка змінює уявлення про спільне життя. /  шлюб

Якщо ти втомився від плутанини у відносинах, від постійних страждань і нервів, ця стаття може тобі дуже стати в нагоді. Письменниця Брук Хемптон написала невелике есе на хвилюючу всіх тему і зробила це з душею. Вона - любляча мати і успішний підприємець в Техасі. На власному досвіді Брук переконалася, що слідувати стереотипам в побудові особистого життя - значить шкодити собі і коханій людині.

"Так просто!" публікує її звернення для того, щоб ти прислухався до думок цієї мудрої жінки і став щасливішим. Ці думки провокаційні, але в них є певний сенс.

Чи варто одружуватися?

"... Одружишся - будеш шкодувати, і не одружишся - будеш жаліти. Так що одружуйся - не бери жінку, жаліти будеш в будь-якому випадку. У будь-якому випадку все одно будеш шкодувати ... Особисто я не велика фанатка заміжжя. Загальноприйнятий інститут шлюбу дуже обмежує талановитих людей. намагаючись створити ідеальну сім'ю, як з реклами по телевізору, люди витрачають стільки енергії, що її не залишається більше ні на що.

Мені не подобаються традиційні ритуали з кільцями, фатою і сукнею, схожим на торт - це виглядає безглуздо і абсолютно нічого не означає.Почуття власності і так притаманне всім нам, ми егоїстичні створення. Шлюб лише посилює це. Ніякої свободи, ти - мій, я - твоя, і все таке.

Чому так виходить? Здавалося б, така чудова ідея, така висока мета - єднання двох душ - стає незрозумілою авантюрою, де є тільки переможені. Мій життєвий досвід підказує простий відповідь. Справа в тому, що нав'язана суспільством мораль пропагує утвердження, що для того, щоб бути щасливим, повноцінним людиною, тобі потрібен хтось ще. Друга половинка. Ви повинні доповнювати один одного і жити довго і щасливо.

відкрию секрет: Поки ти не станеш самостійним, самодостатнім, ти не зможеш побудувати успішні відносини.

Я живу з чоловіком вже 15 років, ми дуже раді один одному, у нас міцний союз, побудований на взаєморозуміння. Ми разом, але в той же час - кожен залишається на самоті, коли справа стосується саморозвитку, власних інтересів. Ми не потребуємо один одного, а насолоджуємося одне одним. Це різні речі, погодься. Зовсім відносини - не для таких людей, як ми. Кожен самостійно може творити справжню магію навколо своєї персони, а коли два таких людини разом, народжується справжнє диво!

Для того, щоб твої стосунки налагодилися, ти повинен розуміти, чого хочеш. Якщо тобі потрібна людина, з яким ти будеш подорожувати по світу і мати хороші інтимні стосунки, ти отримаєш таку людину. Але не дивуйся, якщо він не покличе тебе заміж.

Якби твоя мета була іншою, наприклад, народжувати дітей і жити в маленькому приватному будиночку за містом, тобі зустрівся б хтось зовсім інший. Зрозумій себе, усвідомив свої бажання - це дуже важливо.

Ще один момент, який напевно тебе хвилювало хоча б раз. Потрібно віддавати собі звіт в тому, що не всі зв'язки в нашому житті зобов'язані зводитися до традиційних відносин. Ти зустрічав людини, який здавався тобі неймовірно рідним? Начебто спорідненої душі. Можливо, між вами щось було ...

Так ось, то, що ви зустрілися - це вже щастя. Навіть якщо обставини склалися так, що ви не можете бути разом, це не біда. Така зустріч зробила для вас дуже багато, ви стали краще, допомогли один одному. Це обов'язково воздасться кожному.

Відпускай рідних людей, дозволяй їм бути вільними. Тоді є надія на те, що все буде справедливо, по-чесному - ніхто нікого не тримає, але з часом потреба бути поряд стає настільки природною, що дивовижні речі відбуваються самі собою.Спробуй розміняти почуття власності, ревнощі, бажання володіти на доброту і розуміння, і ти побачиш, як зміниться твоя ситуація.

Раджу тобі зламати уявлення про кохання і шлюб, нав'язані суспільством. Ти знаєш багато пар, які щасливі разом? У яких все дійсно добре? Мабуть, їх дуже мало. В основному звичний інститут сім'ї зазнає поразки. Але це зовсім не означає, що одружуватися не потрібно!

Кожен вибирає по собі, то, що йому найбільше підходить. Не будеш стереотипам суспільства, перестань орієнтуватися на те, що про тебе подумають оточуючі. Знайди свій ідеальний шлях розвитку особистих відносин, знайди людину, яка зрозуміє тебе. Це зовсім не складно, головне - хотіти! Норма для кожного своя, щастя все бачать по-своєму. Я вірю, що у тебе вийде ".

Ця інформація може бути тобі дуже корисна, якщо у тебе якісь внутрішні сумніви з приводу своїх відносин. Пам'ятай про те, що на все можна подивитися з різних сторін.

Нехай твоє життя буде наповнене щастям і чарами любові. Якщо тобі захотілося розповісти про цю статтю іншим, значить, вона була написана не дарма.