sneznoe.com

Рейтинг дружин по знаку зодіаку! Дружина-Терези - просто мрія ...Рейтинг дружин по знаку зодіаку! Дружина-Терези - просто мрія ... /  Гороскоп

Хто тут найкраща жінка і дружина у Всесвіті? Відповідь очевидна, але все ж! Давай подивимося, що про це скажуть зірки.

Редакція "Так просто!" з'ясувала, хто найкраща дружина по знаку зодіаку, А з якою панянкою потрібно бути акуратніше ...

Дружини по знаку зодіаку

12 місце - Скорпіон

Страшенно красива, шалено приваблива і дуже розумна жінка-Скорпіон - найгірша дружина в світі. Адже чоловік, який бере її в дружини, продає себе в справжнє рабство! Без сумнівів, служити такий дорогоцінної панночці почесно і приємно, але, поки будеш звикати до її складного характеру, встигнеш заробити лисину, еректильну дисфункцію і пенсію по старості.

11 місце - Риби

Одружитися на Рибці - це як кошеня завести, адже користі від неї стільки ж. Риби - істоти неземні і привабливі. Якщо жінка-Риба буде перебувати в гарному настрої, її можна буде потискати на ручках. З якоїсь загадкової причини представники сильної статі впадають в фанатичну залежність від цього знака зодіаку. І якщо якомусь сміливцю вдається порвати відносини з Рибкою - життя стає безглуздою і порожній.

10 місце - Лев

Найсміливіші йдуть на бій з Левами.Дружина-Лев як дорога вітрина - у неї найкрасивіші прикраси, найкращі автомобілі і все най-най. Все залежить від апетиту хижого звіра. Теоретично розлучитися з хижачкою можна, але ось практично - після розлучення все жінки здаються нудними і блідими копіями. Але ж для утримання іншої Левиці грошенят-то вже немає, ха!

9 місце - Стрілець

Дружина-сатана. Все, що їй потрібно, - твоя безсмертна душа. Як дружина скаже, так і буде, причому завжди. Якщо ж насмілишся послухатися - горіти тобі вічно в пеклі.

8 місце - Близнюки

Сама небезпечний вид дружини. Вона знає, хто її чоловік насправді. І нічого ти не приховаєш, навіть не намагайся! Її пильний погляд не упустить нічого, так що поклади цю печенюшку на місце, ти і так товстий.

7 місце - Овен

Дуже цікавий вид дружини. Вона - краще, що могло статися з її чоловіком, в цьому дружина-Овен переконана на всі 100%! Вона буде до останнього боротися, але чоловіка перевиховати. Причому на користь останнього.

6 місце - Ваги

Майстерна кулінарка, красуня, чудова коханка - так, це дружина-Терези. Мрія, правда? Але тільки в ті дні, коли її величність прихильно до добра і ніжності. Все інше вільний час Ваги присвячують скандалів, істерик і нескінченного поїдання чужої печінки.

5 місце - Діва

Дружина-Діва - прекрасний компаньйон, кращий друг і соратник.Переконана, що пара повинна дивитися в одну сторону, причому в ту, яку сама Діва вибере. Ватажком в зграї теж буде вона. Формально ватажок тут ти, але всю відповідальність бере на себе вовчиця-Діва. І якщо ти у відповідь на пропозицію руки і серця почуєш: "Я подумаю" - біжи, брат!

4 місце - Телець

На такий панночці варто одружуватися, якщо ти дуже веселий і не дуже багатий раздолбай. Вона не відступить, поки не виросте з тебе успішного чоловіка, правда вся радість з тебе кудись випарується. Але якщо ти вважаєш, що летить в сотий раз в твою голову сервіз - це все так само весело, тоді дерзай!

3 місце - Козеріг

Ідеальний чоловік повинен бути чоловіком ідеальної жінки, все елементарно! У виборі партнера Козероги керуються вигодою і користю, а не якийсь там закоханістю. І якщо вже жінка-Козеріг обрала тебе, ти щасливчик до кінця своїх днів. Правда, якщо не напартачив ...

2 місце - Водолій

Почесне друге місце дістається Водоліям. Вічно юна хохотушка, повітряна і ніжна, ця панянка - мрія будь-якого чоловіка. Правда, ганятися за своїм щастям тобі доведеться дуже наполегливо, адже умовити її вийти заміж - завдання не з легких.

1 місце - Рак

Сім'я для Рака понад усе! На цю панянку гріх скаржитися. Вона і розумниця, і красуня, і за будинком ідеально доглядає, і родичів чоловіка обожнює. Ну чим не мрія? Адже сім'я - це головне. Так що навіть не смій нехтувати своїми сімейними обов'язками, інакше отримаєш по заслугам! І не варто шкодувати, що не одружився на який-небудь Діві ... Не можна!

Даний гороскоп є жартівливим і не варто приймати його близько до серця. Але ж в кожному жарті є частка правди, чи не так?