sneznoe.com

Як вести себе на відпочинку в готеліЯк вести себе на відпочинку в готелі /  шлюб

Подорожі - це прекрасно. Адже ти не тільки відпочиваєш, а й наповнюєш свій внутрішній світ новими враженнями, аналізуєш, як живуть люди, і заводиш приємні знайомства. Але є одне захоплююче заняття, Яким займаються практично всі, - розпізнавати, звідки приїхала та чи інша пара. Є відмінний спосіб, як відрізнити європейську пару від слов'янської.

© DepositPhotos

Метод практично безпомилковий і найкращим чином підходить для пар у віці після сорока років. Але і молодь розрізнити можна. Отже, приходиш на сніданок і спостерігаєш, але не за розміром порцій. Редакція "Так просто!" розповість, в чому відмінність наших людей від іноземців.

види туристів

Пари європейців дуже відрізняються від слов'янських. Серед них теж є худі, худі, що п'ють, безкультурні. Деякі мають особливі манерами, а деякі дивують своєю неохайністю. Тому можемо відразу сказати, що вони нічим не кращі і не гірші за наших. Сваряться, миряться ... Але є у них одна особливість.

© DepositPhotos

Що видає в усьому цьому калейдоскопі туристів іноземців, так це повна однаковість партнерів. Чоловік і дружина або хлопець і дівчина завжди схожі.Наприклад, поряд з підтягнутим чоловіком з обвітреним під час плавання під вітрилом особою гарантовано виявиться точно така ж спортивна і зі згорілим носом жінка. Швидше за все, у них навіть кросівки будуть схожі, якщо не однакові. Не дивно, адже вони разом.

© DepositPhotos

У огрядного чоловіка з величезним пивним животом дружина буде його дзеркальним відображенням, тільки жіночої статі. Знову ж, цілком зрозуміло: люди разом щодня заливаються пивом та їдять картоплю фрі перед телевізором. У питущого чоловіка - питуща дружина, у молодого нарциса - модель, у фермера жінка теж буде змучена доглядом за тваринами.

© DepositPhotos

Загалом, всім європейським сім'ям не вистачає контрасту. Нудно живуть! Ось слов'янські пари завжди приковують до себе погляди оточуючих. Чоловік може топати в треніках і в'єтнамках, а дружина буде поруч йти в коктейльній сукні і майже стриптизерських туфлях. Або він худий до межі, а вона дама пишна. Або ж він напідпитку, а вона змучена домашніми турботами.

© DepositPhotos

Чоловік може цілий день сидіти в барі, а жінка буде ніжитися на сонечку. Ще один цікавий момент - їжа. Ось в європейських парах у партнерів однакові переваги: ​​вегани, сироїди, м'ясоїди ... А у наших жінка може цілий день жувати лист салату, а чоловік буде їсти тільки м'ясо.У слов'янських парах все доповнюють один одного. За ними цікаво спостерігати.

© DepositPhotos

Але не важливо, як виглядає пара. Головне, щоб разом їм було добре і вони не заважали іншим відпочивальникам. Адже на курортах завжди багато різних людей. Потрібно розуміти, що в одному готелі можуть перебувати представники різних культур і релігій. Тому можна спостерігати, але ні в якому разі нікого не засуджувати або висміювати.

Якщо ти плануєш відпустку, тобі варто дізнатися про 28 найкрасивіших місцях в світі.

Розкажи нам в коментарях, чи легко тобі відрізнити відпочинку слов'янські пари від європейських. А також поділися статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!

Фото на превью depositphotos.