sneznoe.com

Без сорому 7 видів жіночого оргазму, про які варто знати кожному!Без сорому 7 видів жіночого оргазму, про які варто знати кожному! / взаємовідносини

Яким би не було розкутим сучасне суспільство, завіса в сексуальній темі таки існує. Багато хто віддає перевагу мовчати про це навіть з тими, з ким ділять своє ліжко. Звідси і всі проблеми, особливо пов'язані з жіночим оргазмом. Близько 30% жінок жодного разу не досягали його за все своє життя. А адже оргазм - це приємно, корисно для здоров'я і необхідно для щасливих стосунків.

© DepositPhotos

Сексологи стверджують, що в цій темі потрібно завжди розширювати свій кругозір, оскільки якісний секс - це 50% успішних відносин. сьогодні редакція "Так просто!" розповість тобі про видах оргазму, знаючи про які ти зможеш відкрити потайні двері в світ насолоди.

Види жіночого оргазму

 1. кліторальний
  Найпростіший в досягненні вид оргазму. Але і тут бувають проблеми, адже є безглузді чоловіки, які не вміють стимулювати клітор так, щоб отримати задоволення. Взагалі найкращий і швидкий спосіб змусити жінку відчути кліторальний оргазм, це звичайно ж кунілінгус, на 2-му місці за ефективністю стоїть масаж клітора, ну і на останньому класичний секс.

  Відчуття при кліторальний оргазмі локальні і не тривають довго.Однак і такий оргазм може бути глибоким: відбувається на рівні піхви, коли воно починає інтенсивно скорочуватися. Багато дівчат плутають його з вагінальним оргазмом, але це вже зовсім інший вигляд.

  © DepositPhotos

 2. вагінальний
  Такий вид оргазму найкорисніший для жіночого здоров'я, адже він покращує роботу всієї ендокринної системи, а разом з тим нормалізує гормональний фон. Але, крім користі для організму, він ще й дарує тривалі приємні відчуття, які розсіюються по всьому тілу. Досягається він стимулюванням ерогенних зон, розташованих в піхву.

  Багато жінок його не відчувають через фізіологічних особливостей, але в 90% випадків через психологічних факторів. Деякі починають відчувати після народження дитини, адже відбувається переродження нервової тканини і жінка в подальшому може випробувати такий вид оргазму. Він має кілька видів.


  © DepositPhotos

  Його можна досягти при стимуляції точки G, Яка знаходиться на 2-3 см вище входу в піхву. Іноді чоловіки розчаровуються в тому, що не можуть знайти її у жінки. Справа в тому, що у багатьох вона знаходиться в сплячому режимі, а щоб пробудити цю точку, потрібно її стимулювати, коли жінка дуже збуджена або відчуває кліторальний оргазм протягом декількох занять сексом.І вже через кілька актів ти пізнаєш нові відчуття.

  також вагінальний оргазм досягається шляхом стимуляції точки А, розташованої на верхньому зведенні шийки матки. Ця точка не представляє собою якусь опуклість, просто в цій маленькойя зоні зосереджено багато нервових закінчень. Для того щоб її стимулювати, притисни до неї злегка палець і легкими ковзаючими рухами помасажуйте її.


  © DepositPhotos

  Є ще одна загадкова точка в піхву жінки, про яку мало хто чув. Вона розташована симетрично точці А - по іншу сторону шийки матки. А саме: на нижньому склепінні шийки матки. Найкраще вона стимулюється при анальному сексі, адже тоді тиск на неї найбільше. Цей оргазм також за своїм дуже своєрідний і, як відзначають багато жінок, володіє дуже розслаблюючим ефектом.

  При впливі на одну з точок збудження доходить до піку і жінка отримує оргазм. При якісному статевому акті у жінки стимулюються відразу кілька точок і збудження тільки збільшується, через що вона бажає продовжити секс. У такому випадку жінка може випробувати множинний оргазм.


  © DepositPhotos

 3. Струменевий, або сквірт
  Це унікальний вид жіночого оргазму, який є найсильнішим і приємним. У людей просто сила-силенна помилок з цього приводу, і багато дівчат, яким пощастило його випробувати, стають закомплексованими через неуцтво чоловіків в питанні його походження. Так що давай розбиратися.

  Сквирт також пов'язаний з певною технікою стимуляції точки G, а саме парауретральних залоз. В процесі збудження жінки ці залози починають виробляти рідину і набухати. При певній мірі збудження і впливу на них вони починають скорочуватися і видавлювати рідина. Ця рідина вибризкує з невеликих отворів, що знаходяться по обидва боки від уретри, а не з самою уретри. Так що жінка не мочиться, як стверджують багато чоловіків, а відчуває оргазм!

  © DepositPhotos

 4. анальний оргазм
  Сам анальний сфінктер має багато нервових закінчень, і його стимуляція вже може давати жінці певний набір приємних відчуттів. Але тут багато що залежить від конкретно взятої жінки і від її сексуальності. Та й сам анальний секс приносить задоволення лише з тієї причини, що відбувається стимуляція точки, про яку ми згадували в розділі про вагінальному оргазмі.

  © DepositPhotos
 5. грудної оргазм
  Механізм отримання такого оргазму полягає в тому, що при стимуляції сосків жінки у неї починає скорочуватися матка, так як ці частини тіла дуже взаємопов'язані. Приємні відчуття забезпечує гормон окситоцин, який починає активно вироблятися при стимуляції цієї частини тіла. Цікавим є той факт, що окситоцин - це гормон любові, довіри і прихильності. Тому чоловік, цілуючи груди жінки, викликає у неї всі ці почуття по відношенню до себе.

  © DepositPhotos
 6. Оргазм від занять спортом
  Є жінки, які можуть випробувати оргазм на заняттях спортом, особливо якщо займатися ABS-фітнесом. Він складається із сукупності вправ для преса, стегон сідниць і попереку. Особливо часто від занять спортом жінки отримують оргазм напередодні критичних днів або на 5-6-му дні циклу. Присідання і хитання нижнього преса можуть подарувати жінці ті відчуття, які чоловік не зміг.

  Але не думай, що ти отримаєш бажане вже при першому тренуванні. Отримувати подібні відчуття можуть ті жінки, у яких сильні м'язи і які впевнені у своїй сексуальності. А таких лише близько 7%. Так що є додатковий стимул ходити в зал.

 7. оральний оргазм
  За східній рефлексології геніталії жінки дуже пов'язані не тільки з грудьми, губами і сідницями, але і з горлом, як би це дивно не звучало. Деякі жінки з чутливим горлом можуть випробувати оргазм при оральному сексі. Так що такий вид сексу може приносити задоволення не тільки чоловікові.

  © DepositPhotos

Рада редакції


У чоловіків з досягненням задоволення все набагато простіше, ніж у жінок. Доведено, що відчуття в ліжку прямо залежать від емоційного стану жінок. Так що займися підвищенням своєї самооцінки і навчися розслаблятися. Також не соромся розмовляти зі своїм партнером про переваги і бажаннях.

Поринь у світ задоволень, тільки не забудь поділитися корисною інформацією зі своїми подругами в соцмережах!