sneznoe.com

Значення дня тижня при народженніЗначення дня тижня при народженні / Астрологія

Жителі Сходу надають величезного значення дня тижня, коли народилася людина. Тайці впевнені, що він визначає характер і долю людини. Тайська легенда про дванадцять мудреців говорить, що кольори днів тижня відповідають кольорам духів тхевада, щоб відвести негоди і розчистити шлях людини до цих ангелам. Для кожного дня є свої "щасливі" і "нещасливі" сторони світу.

© DepositPhotos

Редакція "Так просто!" розповість тобі, яким чином, на думку тайців, день народження впливає на долю людини.

Значення дня народження

 1. Понеділок - жовтий
  Він вважається днем ​​примирення. Планета - Місяць. Тварина - тигр. Понеділком завідує Чондра - молодий і прекрасний бог Місяця. Місяць наділяє людину здатністю швидко адаптуватися до нових умов і виживати, привертає сонячні сили в життя. Вона управляє нашою поведінкою і часто приносить турботи і клопоти.

  © DepositPhotos

  Положення Будди, відповідне понеділка, - Будда з піднятою на рівні грудей правою рукою і долонею, яка зупиняє зло. Між іншим, не завадить придбати додому подібну статуетку, якщо ти народився в понеділок.

  Людям, які народилися в цей день, призначений бути хорошими наставниками, вміти красиво і правильно викладати свої думки, бути сильними і багатими.Сумніви і сум'яття - ось основні риси характеру тих, у кого день народження в понеділок. Багато з них не можуть подолати душевних протиріч.

  В суботу і середу до обіду їм буде супроводжувати удача, а ось неділю не кращий день для важливих справ. Оточувати себе бажано зеленим, чорним і фіолетовим, а від оранжевого потрібно відмовитися. У відносинах ці люди цінують тепло і затишок, вони дуже віддані своїй другій половинці. Поруч з собою вони хочуть бачити тільки сильну особистість, тому іноді страждають від самотності, так як мало хто готовий брати на себе відповідальність за їхнє життя.

  © DepositPhotos

 2. Вівторок - рожевий
  Народжені в цей день будуть схильні до легких перемог, щасливі і везучий. Планета Марс. Тварина - лев. Мангалу - чотирирукої бог війни і безшлюбності, який зображається червоним і таким, що сидить на барана. Але добрі справи йому також не чужі. Згідно тайським легендам, якщо у вівторок народжується цар, то він неодмінно стане непереможним. У цей день не слід починати ніяких нових справ. Вівторок вважається днем ​​відпочинку в буддизмі.

  © DepositPhotos

  Зображення лежачого на правому боці Будди відповідає вівторка. Сприятливі дні для нових починань і важливих рішень - четвер і субота, а ось в понеділок треба бути гранично обережним.Добрими квітами вважаються фіолетовий, жовтий і чорний, а ось білий для народжених у вівторок небажаний.

  Їх характер відрізняється завзятістю, наполегливістю, а іноді і агресивністю. Найчастіше ті, у кого день народження у вівторок, потребують підтримки. Вдалий шлюб може принести багато перспектив як в роботі, так і в громадській діяльності. Але друга половинка повинна бути м'якою і ненав'язливою, інакше в союзі не буде гармонії.

  © DepositPhotos

 3. Середовище - зелений
  Середовище поділяється на час до полудня і після. Якщо народишся до полудня - будеш неприкаяним і вбогим все життя, якщо після - то, навпаки, є шанс досягти великих висот. Отже, колір першої половини середи - світло-зелений. Планета - Меркурій. Тварина - слон з бивнями. Асана - Будда з чашею для милостині і Будда радості.

  Щасливими квітами вважаються жовтий і зелений, а від рожевого краще відмовитися. Найсприятливіший день - четвер і ніч середовища, а вівторок може завдати клопоту.

  © DepositPhotos

  Колір другої половини середи - темно-зелений. Планета - Раху. Тварина - слон без бивнів. Асана - Будда зустрічає тварин. Зелений, оранжевий і білий - твої кольори удачі. Від жовтого кольору краще відмовитися.Значущі події в твоєму житті будуть відбуватися по неділях і понеділках.

  Народженим в середу притаманне швидке мислення і гострий розум. Люди середовища кілька небезпечні в шлюбі, їм необхідно давати можливість зрідка йти в сторону від відносин, тоді в подальшому в цій парі все буде добре і стабільно.

  © DepositPhotos

 4. Четвер - оранжевий
  Четвер біля тайців вважається днем ​​медитації. Планета Юпітер протегує всім народженим в четвер. Тварина - щур. Асана - медитують Будда. Управляє Бріхаспаті - бог поетів і священиків. Юпітер описує соціальну поведінку людини, його орієнтири в суспільстві, тобто наділяє нас здатністю співвіднести себе з світом, визначити своє місце в цьому світі і визначити мету існування.

  © DepositPhotos

  Найбільш значимі події будуть випадати на п'ятницю і неділю, в суботу краще не приймати важливих рішень. Удачу принесуть блакитний і помаранчевий кольори, а фіолетового і чорного краще уникати.

  Для людей цього дня характерні високі організаторські здібності. Вони добиваються великих успіхів в політиці і сфері управління. З ними буде комфортно жити веденим людям. Народженим в четвер необхідно поступатися і краще не потрапляти на зраді.

  © DepositPhotos

 5. П'ятниця - блакитний (синій)
  День споглядання. Планета - Венера. Тварина - морська свинка. Асана - Будда роздуми. Шукра - белолікій бог чистоти, який є наставником демонів. Положення Будди, шановане в цей день, - стоїть Будда з притиснутими до грудей обома руками. В характері тих, у кого день народження П'ятниця, спостерігається грайливість і несерйозність. Вони люблять отримувати від життя задоволення.

  © DepositPhotos

  Рожевий і білий кольори принесуть бажане благополуччя, а світло-зелений немає. Нещасливим днем ​​є друга половина середовища. Людей п'ятниці не можна прив'язувати до себе, треба давати їм свободу вибору, тоді вони з радістю подарують любов і домашнім, і друзям.

  Ревнивці з такими людьми не зможуть довго бути поруч. Вони не сумують і не люблять страждати. Оптимістичні, життєрадісні і дуже привабливі.

  © DepositPhotos

 6. Субота - чорний (фіолетовий)
  Це день захисту. Народитися на світ в цей день - значить бути неймовірним щасливчиком. Планета - Сатурн. Тварина - дракон. Асана - Будда під захистом короля нагов. Допомагає Шані - чотирирукої чорний бог, який посилає проблеми зрадникам і зрадникам, а також дарує мудрі поради тим, хто шукає наставника.

  © DepositPhotos

  Ті, у кого день народження субота, люди крайнощів: або пристосовуються, або шумно відстоюють свої інтереси. Щасливі кольори - синій, блакитний і світло-зелений, уникати краще зеленого кольору. Щасливі дні - п'ятниця і ніч середовища, а ось день середовища несприятливий для нових починань.

  Це сильні люди, здатні винести багато. Їх характеризують величезна працьовитість, талант і неабиякий розум. Народженим в суботу не завжди щастить в особистому житті, оскільки вони вважають шлюб кінцевою метою відносин і безініціативні в сімейному житті. У більш зрілому віці вони відчувають себе набагато гармонійніше, ніж в молодості.

  © DepositPhotos

 7. Неділя - червоний
  День стриманості. Планета - Сонце. Тварина - Гаруда. Асана - Будда в спогляданні, це перше положення Будди після його прозріння. Сурья - бог сонця з золотим волоссям. Народженим в неділю завжди тепло, адже вони знаходяться під заступництвом Сонця і отримують дари від життя. Про таких кажуть "улюбленці долі".

  © DepositPhotos

  Значущі події у людей, що народилися в неділю, будуть відбуватися по середах і четвергах. Ні в якому разі не можна планувати починання справ і проектів на п'ятницю - це поганий день.Кольори удачі - рожевий і зелений, а всі відтінки синього небажані.

  Ті, чий день народження неділю, можуть втратити можливість проявити себе, адже за своєю природою вони досить ліниві. Тому їх з дитинства потрібно привчати до праці і дисципліни, щоб в майбутньому вони стали щасливими і щасливими. Головне завдання народжених у неділю - зустріти розумного і вимогливого супутника життя, з владним характером.

  © DepositPhotos

У якій би день тижня ти ні народився, головне - навчитися сприймати себе таким, який ти є, намагатися змінюватися тільки в кращу сторону і досягати висот. Так життя буде наповнене яскравими фарбами і гармонією незалежно від дня народження.

Розкажи нам в коментарях, чи підходить тобі опис дня народження і віриш ти в різні гороскопи. А також поділися цікавою статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!