sneznoe.com

У них в друзях - вся планета Земля! Що ще необхідно знати про Водоліях ...У них в друзях - вся планета Земля! Що ще необхідно знати про Водоліях ... / Астрологія

З 19 січня по 19 лютого - час Водолія. Відповідно до думки астрологів, народжені під цим знаком дуже зацікавлені в тому, щоб зробити світ кращим і вивести людство на новий виток прогресу.

Водолій, безумовно, найбільш інтригуючий знак. Дружити з Водоліями дуже здорово - вони унікальні до мозку кісток і не вписуються в жодні стандарти.

Водолій у відносинах

 1. надзвичайно розумні

  Водолії обожнюють інтелектуальні розмови, віддаючись їм повністю. Вони жадають знань і люблять вивчати всі аспекти обговорюваної теми. Водолії дуже товариські, В компанії з ними не засумуєш, ніколи не вичерпаєш тим для розмов.

  © DepositPhotos

 2. винахідливі авантюристи

  Водолії дуже активні і завжди шукають пригод. Для них світ прекрасний, вони цінують кожен момент і живуть активним життям. Водолій - бунтарський знак, тому не чекай від нього передбачуваних дій.

 3. прекрасні оратори

  Деякі представники цього знака соромливі, інші - балакучі. Але незалежно від того, скільки вони кажуть, їх завжди цікаво слухати. Навіть малообщітельних Водоліїв можна розговорити на близькі їм теми.

 4. Раціональні і практичні

  У ділових і любовних відносинах Водолії, як правило, здаються холодними і відстороненими. Насправді вони просто практичні.Вони не будуть набридати дзвінками, щоб дати знати, як вони сумують або люблять. Ці люди уникають драм у відносинах, але все-таки вміють бути романтичними.

  Водолій наведе порядок в життя людей, схильних до надмірного неспокою і марнотратства.

 5. відмінні лідери

  Водолії народжуються з творчим розумом і якостями лідера, щоб удосконалювати і змінювати існуючі правила. Вони діють всупереч громадській думці, приймають власні рішення і ведуть себе досить владно.

  бунтівні Водолії процвітають в науці, області винаходів і технологій.

  © DepositPhotos

 6. Вірні друзі та партнери

  Все в захваті від відданості Водоліїв. Нехай їх нелегко вразити, але якщо Водолій став твоїм другом, він буде вірним і турботливим назавжди. Вони ретельно вибирають друзів або улюблених і не відпускають їх. друг Водолій зробить все, щоб порадувати своїх близьких.

  © DepositPhotos

 7. Хочуть змінити світ на краще

  Водолії - справжнісінькі альтруїсти і філантропи. Люблять догоджати і прагнуть зробити всіх щасливими. Володіючи готовністю завжди прийти на допомогу, роблять кар'єру в благодійних, некомерційних організаціях.

  Приклад того, що Водолії здатні на істинно героїчні вчинки - Ірена Сендлер, Яка врятувала понад дві тисячі дітей з рук нацистів.

 8. Спонтанні і креативні

  Однією з сильних сторін Водоліїв є їх здатність робити щось несподіване. При цьому вони швидко звикають до змін і навіть вносять ідеї щодо поліпшення ситуації. Непередбачувані Водолії непридатні для рутинної роботи і вважають за краще незалежність і самостійну зайнятість.

  © DepositPhotos

  Водолії обов'язково захоплять тебе в пригоди і подорожі.

 9. Прості і прямолінійні

  У Водоліїв є на все свою думку, і вони не бояться висловлювати, що у них на думці. Цей повітряний знак відрізняється природженою товариськістю і дотепністю. Водолії компанійські, енергійні особистості, з якими завжди відчуваєш себе добре.

  © DepositPhotos

 10. Незалежні і неупереджені

  Водолії покладаються тільки на самих себе і ні в чому не потребують. Вони ніколи не дозволять собі залежати від партнера. Їм часто необхідні моменти тиші і спокою, щоб зібратися з думками. У питаннях об'єктивності, навіть всупереч власним переконанням, вони вміють бачити речі ясно і визнавати правоту противника в суперечці.

  © DepositPhotos

Чи підходить ця характеристика знака зодіаку Водолій до твого характеру? У твоєму оточенні є Водолії? Якщо тобі є що додати або заперечити - обов'язково поділися думками в коментарях!