sneznoe.com

Оригінальна порятунок від спеки в твоєму саду 20 хвилин - і водний матрац готовий!Оригінальна порятунок від спеки в твоєму саду 20 хвилин - і водний матрац готовий! / літо

Весело провести час в спекотні місяці на природі можна, якщо подбати про способи охолодження. Ховатися в тінь, надягати головні убори і сидіти під надійним прикриттям вентилятора - давно випробувані методи. А зараз ти дізнаєшся дещо нове!

прохолодний дитячий басейн - це чудово, але не завжди туди можуть поміститися дорослі, їм доводиться понуро знемагати від спеки і спостерігати за дитячими пустощами з пожадливістю. Хоча діти теж не можуть весь час плескатися в басейні - довго мокнути їм ніхто не дозволить ...

Дивний винахід, яке вирішить всі ці проблеми, робиться за 20 хвилин. водонепроникний матрац - те, що потрібно для порятунку від нестерпної спеки. Літо близько, настав час приступати до приготувань!

Водний матрац

тобі знадобиться

 • фольга
 • пергамент
 • праска
 • скотч
 • ножиці
 • клейонка

виготовлення

 1. Залежно від бажаних розмірів басейну вибери відповідний шматок клейонки.
 2. Склади довгий шматок пергаментного паперу і відзнач на ньому лінію, приблизно в 5 см від краю. З цієї лінії ти будеш прасувати праскою клейонку, щоб склеїти основу для басейну.
 3. Поклади складену клейонку між листами пергаменту, під пергамент Поклади шматок фольги такого ж розміру.
 4. Акуратно пропрасувати праскою краю, щоб клейонка склеїлася.Праска повинен бути розігрітий до середньої температури.
 5. Стеж за тим, щоб праска не зсковзував на клейонку - в ній можуть утворитися дірочки, і тоді твій матрац не стане водонепроникним ні за яких умов.
 6. Залиш отвір для шланга, через яке буде набиратися вода в міні-басейн.
 7. Наповни клейончасту ємність водою і заклей отвір скотчем. Все готово!

Влітку так приємно валятися на прохолодною поверхні ...

Розміри дозволяють поміститися на охолодному плато досить великої компанії!

Картинка, гідна пера художника: і зручно, і красиво.

Літо тим і прекрасно, що врятуватися від спеки набагато легше, ніж зігрітися в нестерпний холод. Ідея створення цього матраца дуже легка у виконанні, але подарує тобі і твоїм близьким прохолоду навіть в пекельно спекотні дні. Це варто спробувати! Розкажи своїм друзям про цю просту інструкції, вони оцінять практичне винахід.