sneznoe.com

Ти просто зобов'язаний знати про ці побічні дії аспірину. Будь обережний!Ти просто зобов'язаний знати про ці побічні дії аспірину. Будь обережний! /  аспірин

Кілька років тому лікарі почали рекомендувати аспірин в якості одного з препаратів для профілактики і контролю захворювань серця. Але через деякий час багато експертів почали сумніватися в його ефективності, тому більшість лікарів перестали використовувати аспірин в таких цілях. Більш того, аспірин виявився не тільки неефективним ліками, а й таким, яке може привести до серйозних наслідків.

Доктор Джон Клеланд, професор Університету Халла, опублікував статтю в одному з медичних журналів про побічні ефекти аспірину, які перераховані нижче.

Побічні ефекти аспірину

  1. Аспірин збільшує ризик серцевих нападів.
  2. Антитромбоцитарну дію цих ліків виявилося не тільки неефективним, а й небезпечним.
  3. Люди із захворюваннями серця, які не приймають аспірин, живуть набагато довше за тих, хто його приймає.
  4. Аспірин може приховати серцевий напад, що веде до летального результату.

Іншими словами, аспірин абсолютно не допомагає при захворюваннях серця. Багато дослідників виявили, що препарат має набагато більше ризиків, ніж переваг.

Також аспірин може привести до серцевої недостатності. Деякі дослідження показали, що у людей, які приймають аспірин, більше шансів отримати повторювані серцеві напади.

аспірин може бути небезпечним для хворих на діабет. У людей, які страждають на хворобу і приймають аспірин, спостерігалися внутрішні кровотечі.

Як бачиш, ці ліки має масу побічних ефектів, а його користь в лікуванні захворювань серця мінімальна. Краще побережи своє здоров'я і спробуй скоротити вживання цих ліків.