sneznoe.com

9 підказок для незабутнього заняття любов'ю! Феєричність процесу забезпечена ...9 підказок для незабутнього заняття любов'ю! Феєричність процесу забезпечена ... / жінки

З тривалістю відносин у багатьох пар секс перетворюється в щоденність і навіть рідкість ... Часто доводиться всіляко натякати другій половинці, щоб звернула на тебе увагу. Багато пані бояться сказати прямо партнеру про таємні бажання, тому мовчки страждають від нестачі інтимної близькості

Наша редакція бажає всім читачам міцних сімейних відносин, тому ділиться корисними порадами, як внести різноманітність в інтимне життя.

Як зробити секс незабутнім

 1. Секс і сон тісно пов'язані
  Секс покращує якість сну, а здоровий сон покращує якість сексу. Тому недотримання гігієни сну може обернутися проблемами в сексуальній сфері. Лікарі радять парам, які мають проблеми в ліжку, переглянути свій розпорядок дня і приділяти більше часу тривалого сну.

  Також нещодавно з'явилися результати нових досліджень. Вчені доводять, що кожна година, проведена жінкою в ліжку, збільшує на 14% ймовірність того, що на наступний день вона захоче займатися сексом зі своїм партнером.

 2. Вправи Кегеля тонізують інтимні м'язи
  Спочатку гімнастика Кегеля призначалася лише для жінок,які страждають недугами сечостатевої системи, але пізніше виявилося, що вправи підходять і для чоловіків.

  Ці вправи роблять неймовірний ефект на інтимні стосунки: Вони сприяють отриманню більш яскравих відчуттів, підсилюють статевий потяг, а також продовжують період статевої активності.

 3. Використовуй секретне слово при бажанні інтимний зв'язок
  Варто обзавестися "безневинним" словом або фразою, яка буде означати заклик до сексуальних дій. Такий код можна сміливо використовувати при сторонніх людях або поруч з дітьми. Спробуй створити разом зі своєю другою половинкою свою власну мову, це внесе родзинку у ваші інтимні відносини.
 4. Підтримуй грайливий настрій
  Не варто зводити сексуальні втіхи до простих полежалкам в ліжку. Чоловік - природжений мисливець. Дозволь йому пополювати хоча б зрідка: зіграйте в квача, хованки, покер на роздягання. Фантазії немає меж, головне - не переставати експериментувати.
 5. Відклади телефон подалі
  Варто взяти за правило не користуватися мобільним телефоном в спальні. У наш час гаджети часто замінюють нам живе спілкування, тому не варто позбавляти себе бесіди з найближчою людиною.
 6. Залиш нижню білизну на собі
  Навіщо відразу "відкривати всі карти", коли можна пограти з одягом. Деякі жінки люблять дражнити чоловіків, еротично пересуваючи тонкі елементи білизни з боку в бік. Також варто дозволити партнеру зняти весь зайвий одяг самому.
 7. Забудь про буденності
  Замість того щоб зайнятися сексом в звичний час, запропонуй партнеру поміняти стратегію. Варто спробувати щось взагалі надзвичайне ... Наприклад, коли чоловік чимось зайнятий, підійди і прошепші: "Я тебе хочу!" Це стане великою несподіванкою, якщо ти раніше нічого подібного не робила.
 8. Спогади про близькість
  Спробуй зіграти зі своєю другою половинкою в гру під назвою "А ти пам'ятаєш?". Можна згадати про приємні моменти, наприклад: "Пам'ятаєш, ми поїхали на риболовлю і весь день не вилазили з намету?" Такі розмови сприяють зміцненню інтимних відносин.
 9. Спробуй говорити прямо
  Якщо ти не звикла говорити про свої сексуальні бажання прямо, то, швидше за все, перший раз тобі буде ніяково. Але це тільки спочатку. Адже кожен чоловік потай хоче почути від своєї жінки: "Я в душ, ти зі мною?" або "Підемо в спальню зараз".

Якщо ти знаходиш ці поради корисними, поділися статтею з подругами! Вони будуть вдячні.