sneznoe.com

Сезон фейхоа в розпалі, чи не пропусти! Потужне джерело йоду, натуральний продукт.Сезон фейхоа в розпалі, чи не пропусти! Потужне джерело йоду, натуральний продукт. /  заготовки

Плоди фейхоа - одні з небагатьох, що зберегли виражену сезонність. На прилавках вони починають з'являтися з середини вересня, а сезон триває аж до кінця січня. Але кращий смак і найнижча ціна у цих ягід - саме в листопаді. Не пропусти!

Плоди фейхоа

Фейхоа - вічнозелена рослина сімейства миртових, родом з Південної Америки. Рослина росте в субтропічній частині Кавказу, на півдні Росії (в Краснодарському краї), а також в Криму і Азербайджані.

Стиглі плоди фейхоа насиченого зеленого кольору, а смак нагадує одночасно ананас, ківі і суницю. Насолодитися їм в повно мірою можна, якщо розрізати ягоду навпіл і ложечкою є соковиту м'якоть. Смачно!

щільна шкірка фейхоа трохи псує смакові якості, але вона надзвичайно ароматна і містить безліч фенольних сполук-антиоксидантів, які мають протиракові властивості. Щоб не викидати таке скарб, розумно буде її висушити і додавати в чай!

Ягода фейхоа унікальна тим, що по вмісту йоду її можна порівняти з морепродуктами (до 50 мг на 100 г м'якоті). Плоди рекомендовані для лікування захворювань щитовидної залози, пов'язаних з нестачею йоду в організмі.

Також їх корисно вживати при атеросклерозі, авітамінозі, захворюваннях шлунково-кишкового тракту і пієлонефриті. фейхоа допомагає зміцнити імунітет і ефективно протистояти простудним захворюванням.

Сире варення з фейхоа - найвірніший спосіб зберегти цінний склад цих плодів. Скористайся рецептом від "Так просто!"

складові

  • 1 кг фейхоа
  • 1 кг цукру

Приготування і застосування

  1. Плоди ретельно вимий, зріж хвостики.
  2. Пропусти ягоди разом з шкіркою через м'ясорубку, змішай з цукром, розклади по стерилізованих банках. Сире варення зберігається в холодильнику до 2 місяців.
  3. для лікування захворювань щитовидної залози приймай по 1 ст. л. кошти вранці і ввечері протягом 10 днів. Потім на такий же термін зроби перерву.

Відмінний профілактичний і лікувальний засіб, що дозволяє м'яко регулювати вміст йоду в організмі! Поки сезон, намагаюся щодня є по кілька свіжих ягід, також сушу їх, щоб до весни пити вітамінний ароматний чай.

Поділися статтею з друзями, можливо, саме цю інформацію вони шукають!