sneznoe.com

Те, чого ти не знаєш про газовій плиті! І твої подруги теж не знають.Те, чого ти не знаєш про газовій плиті! І твої подруги теж не знають. /  час

Є жінки, якими я невпинно захоплююся! Наприклад, мамою трьох дітей, Один з яких однокласник мого сина. Ця зайнята бізнесвумен струнка, як ніби ніколи й не народжувала, а її діти виховані ідеально. Жінка займається йогою, щотижня встигає ходити до церкви і частенько їздить в інше місто на покази модних дизайнерів.

У всьому їй допомагає чоловік. А оскільки живуть вони в передмісті, чоловік кожен день возить дітей до школи на автомобілі, долаючи 20 км. І дружину, і дітей він обожнює, це помітно навіть людині, яка бачить сім'ю перший раз!

Мене цікавлять люди, які краще за мене. Цікаво, як їм це вдається? Як виходить бути відмінною мамою, господинею і при цьому жінкою, яка не забуває про себе піклуватися і виглядає шикарно? Одного разу ми розговорилися з мамою Данила, і вона сказала, що з усім успішно справлятися, все встигати їй допомагає ... газова плита.

© DepositPhotos

Як встигати жити і працювати

Є цікава теорія чотирьох конфорок. чотири конфорки на звичайній газовій плиті символізують роботу, сім'ю, здоров'я (спорт), хобі. Теорія говорить, що для досягнення максимального успіху в різних сферах життя треба "відключити" одну конфорку, а краще - відразу дві!

© DepositPhotos

"По-моєму, це неправильно.Адже заняття спортом не віднімають стільки часу, скільки робота, при цьому допоможуть зберегти здоров'я міцним, а фігуру - стрункою! Виключивши будь-яку фізичну активність з повсякденного життя, потребує багато часу зекономиш, а здоров'я - угробиш. Можна встигати все!

В одному тижню 168 годин. 60 забирає робота, при цьому неважливо, працюєш ти в офісі або ти домогосподарка. Приблизно 56 годин йде на сон. Всього 3 години на тиждень з усього обсягу часу можна витратити на заняття спортом, 2 години - для душі, на походи в кіно і театр. Разом 46 годин точно залишиться для сімейних обідів і вечерь, прогулянок з дітьми, спільного дозвілля з чоловіком!

© DepositPhotos

Потрібно не забувати, що конфорки - регульовані! У них не 2 положення - включити / виключити, а багато різних режимів нагріву. Розумна жінка знає, коли потрібно додати вогню, щоб страва гарненько присмажився, а коли зменшити вогник, зробити самий тихий і маленький ...

© DepositPhotos

І якщо одна конфорка зараз на великому вогні, вогонь на трьох інших можна зменшити. Та й не всі страви вимагають великого вогню. згадуючи, що потрібно встигнути зробити протягом дня, завжди згадуй про конфорках! І будеш жити повним життям, нічого не втрачаючи ".

Як встигати працювати, Приділяти час чоловікові, дітям, собі коханій? Потрібно лише захотіти все встигати, і це вийде самим органічним чином! Допоможе простий, істинно жіночий принцип чотирьох конфорок. Адже кулінарія - це у нас в крові! Ми можемо прожити своє життя так, ніби-то готуємо фірмове блюдо.

© DepositPhotos

Якщо ця рада здався тобі доречним, поділися нею з подругами! Я була від нього в захваті, зізнаюся. Часу набагато більше, і нічого не залишається втраченим! Здається, це маленький крок до щасливого життя ...