sneznoe.com

В черговий раз забув годинник? Не біда, час можна визначити, використовуючи пальці рук!В черговий раз забув годинник? Не біда, час можна визначити, використовуючи пальці рук! /  час

Ця рада буде корисний як тим, хто зроду не уявляє без поїздок на природу, так і шанувальникам міського комфорту. Ніколи не знаєш, яка трапиться ситуація - може, ти забудеш вдома мобільний або годинник, а навколо не буде жодного зустрічного, щоб запитати, котра година.

То ж дивися і запам'ятовуй.

Як дізнатися, котра година

Все, що потрібно при собі мати, - руку з пальцями, вид на сонце і горизонт. Витягни руку долонею до себе і великим пальцем вгору. Розташуй її так, щоб сонце лежало на вказівному пальці, і порахуй кількість пальців, які помістилися між сонцем і лінією горизонту.

Один середньостатистичний палець дорівнює п'ятнадцяти хвилинам часу. Порахуй, скільки у тебе вийшло - це буде кількість часу, який залишився до заходу.

Володарям більш широких або вузьких пальців, радимо провести експеримент, заміривши, скільки хвилин знадобиться сонця, щоб опуститися на один палець вниз.

Ця рада необхідно знати всім, хто любить відпочивати на свіжому повітрі. Уміння орієнтуватися в часі вбереже тебе і твоїх друзів від раптового заходу сонця, коли ви ще не встигли зробити все заплановане: поставити намет або зварити вечерю на багатті.

Поділися цим незвичайним способом дізнатися час зі своїми друзями!