sneznoe.com

Знадобляться лише ватяні палички, дріт та серветки! Моя найкраща знахідка до Великодня.Знадобляться лише ватяні палички, дріт та серветки! Моя найкраща знахідка до Великодня. / весна

Дуже скоро настане свято Входу Господнього в Єрусалим, який у нас прийнято називати Вербною неділею. Верба замінила в нашому кліматі пальмові гілки, якими жителі древнього міста зустрічали Месію.

У 2018 року шосте (Вербна) неділя Великого посту випадає на 1 квітня. І щоб підготуватися до цього прекрасного дня, редакція "Так просто!" пропонує тобі ознайомитися з цікавим майстер-класом, як зробити гілочку верби своїми руками. Прекрасний привід провести час разом з дитиною і підготуватися до світлого свята!

Гілочка верби своїми руками

Верба - дерево, улюблене на Русі. "Доторкнися до верби, і передасть вона тобі свою силу, красу", - так в старовину було записано повір'я. Звичайно, немає нічого кращого живих гілочок з пухнастими бруньками, але, якщо з якихось причин дістати їх не виходить, спробуйте разом з дитиною виготовити їх аналог з підручних матеріалів. Адже така саморобка може простояти дуже довго.

ідея зробити гілочки верби своїми руками прийшла до мене в минулому році, коли ми готувалися до шкільної весняній виставці, в якій пізніше моя дочка Поліна посіла 1-е місце.

Гілочки верби своїми руками - це дійсно гідне і красиве прикраса інтер'єру. Робиться все просто і не вимагає великої витрати часу і сил.

Є кілька різних варіантів, як зробити вербу своїми руками, все залежить від ступеня складності вироби, яке ти хочеш отримати в результаті. Тут найголовніше - не результат, а сам процес. Це час, проведений з дитиною, і його посмішка, коли у нього все виходить.

Гілка верби з ватних паличок

тобі знадобиться

 • ватні палички
 • пасатижі
 • акрилові фарби
 • клей
 • справжня гілочка з дерева з тонкими відгалуженнями

Хід роботи

 1. Візьми ватяні палички. Для початку потрібно підфарбувати вату біля основи коричневої акриловою фарбою, щоб надати їй вигляду распускающейся нирки. Дай фарбі висохнути.

 2. Пасатижами відріж головки з ватою від палички.

 3. Тепер візьми гілочку. Капни крапельку клею на кінчик відгалуження і приклей до гілки головку ватної палички. Виконай так з усіма заготовками з вати.

А це більш складний варіант для дітей старше шести років або дорослих, які люблять майструвати своїми руками.

Гілка верби з гофрованого паперу

тобі знадобиться

 • гофрований папір коричневого кольору
 • ножиці
 • вата
 • дріт
 • білі паперові серветки

Хід роботи

 1. Зроби спочатку нирки верби. Для цього розріж паперові серветки на невеликі прямокутники розміром 3 х 4 см.

 2. Тепер візьми невеликий шматочок вати і поклади його в серединку отриманого прямокутника, а потім скрути шматок серветки жгутиком.

 3. Нижню частину потрібно закрутити щільніше. Створи таким чином кілька нирок верби.

 4. Візьми дріт і заготовлену "нирку верби" і начини прикручувати гофрованої папером на дріт цю деталь.

 5. Аналогічним чином обмотай ще кілька шматочків дроту, прикріплюючи до них "нирки верби". Ось і все, саморобка готова.

Рада редакції

Через тиждень після Вербної неділі настане світле свято Великодня. Тому пропоную тобі ознайомитися з 25 ошатними ідеями, які надихнуть на створення найкрасивішого паски. А в кінці статті дивись рецепт ідеальної глазурі, без яєць, блискучою і щільною, яка не кришиться і не липне.

намальованими або зробленими своїми руками гілочками верби можна прикрасити будинок або в якості подарунка порадувати близьких.

Сподобалася ідея? Розкажи про це корисному майстер-класі своїм друзям, у яких є діти.