sneznoe.com

Магія кольору містична наука, яка поліпшить твоє життя.Магія кольору містична наука, яка поліпшить твоє життя. / колір

Символіка кольору має свою історію. З давніх-давен люди підозрювали, що кожен колір щось значить і думали, як це можна використовувати в особистих цілях. Колір впливає не тільки на психічний стан людини, він здатний повністю міняти суть речей.

Уяви який-небудь предмет не в тому кольорі, яким ти звик його бачити. Відчуваєш різницю? Вражаюче, як багато залежить від забарвлення! Ця стаття допоможе тобі вибрати кольору для різних потреб і випадків, щоб ти міг себе почувати максимально комфортно.

Символіка кольору

 1. зелений
  Колір природи, натуральний і вабить. Цей колір часто подобається впевненим у собі людям. Він дуже корисний для очей. Зелений колір відкидають люди, що знаходяться на межі психічного і фізичного виснаження.
 2. рожевий
  Дуже м'який колір, часто він асоціюється з романтикою, пристрастю. Він заспокоює і відновлює життєві сили, Часто рожевий до душі дітям. Це фарба поновлення, почала чогось перспективного.

 3. фіолетовий
  Фіолетовий колір вибирають зрілі люди, він символізує мудрість. Відтінки фіолетового кольору різної сили застосовуються для заспокоєння, в кінці робочого дня корисно подивитися на щось фіолетове, це допоможе налаштуватися на відпочинок.

 4. синій
  Не дарма в синій колір так часто одягаються маги і чарівники в казках. Цей небесний колір втілює в собі прагнення людини до мрії, відхід від реальності. Він дуже подобається творчим людям.

 5. помаранчевий
  Енергія і тепло, які випромінює ця фарба, вражаючі. це колір оптимізму. Якщо у тебе поганий настрій - подивися на щось помаранчеве, ти відразу відчуєш підйом!

 6. жовтий
  Колір, який люблять люди, схильні до зміни місць. Це дуже інтелігентна колір, одяг жовтого кольору завжди була модною серед аристократів. Колір невимушеності і допитливості.

 7. чорний
  Хоча чорний колір має негативні психологічні характеристики, він все одно популярний. Як незаперечна істина, глибокий чорний колір не має варіацій.

 8. білий
  Ідеальний колір, так як він є синтезом усіх інших квітів. Білий колір нікого не відштовхує. Одночасно ця чарівна фарба містить в собі блиск світла і відтінки льоду.

 9. червоний
  Колір пристрасті і всіх пристрасних людей. Сила і енергія, Яку він передає, величезна. Червоний колір вибирають вольові, цілеспрямовані люди, всередині яких кипить енергія.

Вибір певного кольору в якості пріоритетного може свідчити про різні сторони життя людини.Якщо ти знайшов тут свій улюблений колір, подумай, як його використовувати з вигодою для себе. Кольори дійсно мають потужний вплив на людину.

Тобі сподобалася ця барвиста стаття про магію кольору? Не забудь повідомити про неї всім!