sneznoe.com

Чарівний рюкзак своїми руками річ, якої знайдеться гідне місце в гардеробі!Чарівний рюкзак своїми руками річ, якої знайдеться гідне місце в гардеробі! /  стиль

Рюкзак-сумка з бретельками - дуже зручна річ. Як відомо, сумок ніколи не буває багато! Ідеальний варіант - коли в наявності є спеціальний рюкзак для походу в спортзал, для прогулянки на природі або в парку, для вилазки за покупками. Його легко зробити власноруч, навіть тим, хто з шиттям не особливо дружить.

Скористайся цими простими підказками і зроби собі стильний додатковий рюкзак, що відмінно поєднується з більшістю одягу. Хендмейд завжди в ціні!

Ось який рюкзак у тебе вийде, якщо постаратися. Особливо гарний він для мам з дітьми - зручно носити з собою іграшки, їжу для перекусу і воду, що завжди повинна бути на прогулянці.

Як зшити рюкзак

Два шматка тканини однакового розміру - основа рюкзака. Можна зробити рюкзак з підкладкою, пришивши до тканини додаткову внутрішню частину.

Зшиваємо два шматки тканини разом, залишивши розрізи по боках. Цей запас знадобиться, щоб вставити в рюкзак лямки-шнурки.

Підкладку можна підібрати в гармонійній кольоровій гамі.

Шнурки можна замінити ремінцями, це виглядає приголомшливо.

Загнив верхні частини тканини, прошу, підготувавши місце для шнурка або ремінця.Встав шнур за допомогою шпильок в отвори з боків.

Внизу ремінці легко вставити, приробивши до тканини залізне кільце і закріпивши в ньому ремінець.

Простіше не придумаєш! такий саморобний рюкзак буде доречним в твоєму гардеробі і подарує багато приємних миттєвостей завдяки своїй функціональності.

Якщо ти любиш робити щось своїми руками, то точно не пройдеш повз цієї привабливої ​​ідеї. Поділися ідеєю пошиття рюкзака з подругами!