sneznoe.com

Самий незвичайний спосіб приготування спагетті. Всього одне маленьке зміна ...Самий незвичайний спосіб приготування спагетті. Всього одне маленьке зміна ... /  Пательня

Коли йдеться про приготування спагетті, на думку спадає знайома і не раз випробувана інструкція: налити в каструлю потрібну кількість води, закип'ятити, кинути спагетті в киплячу воду ... Як виявилося, не обов'язково робити все звичним способом!

Приготувати бездоганні, що не розварені макарони можна зовсім іншим чином. При цьому ти зекономиш багато часу, води і зусиль. Спагеті будуть готові в два рази швидше, ніж звичайно. Дивись чудове відео про приготування спагетті надзвичайно простим способом ...

Як зварити спагетті в сковорідці

Для того, щоб швидко зварити ідеальні спагеттіПоклади їх у глибоку сковороду. Залий спагетті холодною водою і запали вогонь під сковорідкою. Води знадобиться невелика кількість, вона закипить швидко.

Через 4 хвилини спагетті будуть готові, ти відразу помітиш це! Такий спосіб гарантує, що паста не буде липкою і добре проварити. Оскільки приготування відбувається в сковорідці, ти не забудеш про макаронних виробах і вчасно їх дістанеш з води, що допоможе уникнути розварювання.

Відмінний спосіб, чи не так? Тепер я буду користуватися ним завжди - це набагато легше класичного варіанту з каструлею.

Покажи всім неординарний спосіб варіння макаронів, це робить життя простіше!