sneznoe.com

Фотогенічних людей не існує. Запам'ятай ці поради і ти будеш відмінно виходити на кожному фото!Фотогенічних людей не існує. Запам'ятай ці поради і ти будеш відмінно виходити на кожному фото! /  позування

Після поїздки на море ти ризикуєш привезти не тільки загар і хороші спогади, а й зіпсовані фотографії з пляжу. Вибравши невдалу позу, ти можеш зіпсувати дуже гарна світлина і знизити свою самооцінку.

Фотогенічних людей не існує, є люди, які добре підбирають позиції для фото. Нижче показано, як одна і та ж жінка, просто змінивши позу, перетворюється в фотомодель.

Як правильно фотографуватися

  1. Так зазвичай фотографуються біля будь-яких пам'яток. Такі портрети найкраще знімати зверху вниз, інакше будуть помітні всі недоліки фігури. Не сутулячись, підніми підборіддя, посміхнися, і ти відмінно отримати на фотографії.
  2. Встань трохи на носочки і тримай ноги разом, тоді твої ноги виглядатимуть довше, а попа підтягнутою.
  3. Постарайся втягнути живіт, ніколи не тримай руки вздовж тіла. Ноги будуть виглядати елегантніше, якщо ти їх схрестити.
  4. Фотографуючись на лежаку, не ляжеш на нього повністю. Зроби упор на одну руку, а другий прикрий живіт. Коліна краще тримати разом.
  5. Фотографуючись в профіль, ніколи не сутулься. Можна прикрити проблемну частину тіла рукою і перенести центр ваги на дальню від камери ногу. Втягни живіт і посміхнися!
  6. Щоб добре вийти на такому фото, достатньо не сутулитися і елегантно схрестити ноги.
  7. Для портрета крупним планом досить стати в півоберта, підняти підборіддя і повернути обличчя в сторону камери.

Взявши на озброєння ці секрети, можна виходити добре на всіх фотографіях, не тільки привезених з моря. Ці поради допоможуть тобі виглядати добре, навіть якщо камера застане тебе зненацька.

Поділися цими секретами зі своїми друзями!