sneznoe.com

Не треба себе обмежувати в харчуванні, щоб схуднути! Секрет зовсім в іншому.Не треба себе обмежувати в харчуванні, щоб схуднути! Секрет зовсім в іншому. / живлення

Всі жінки хочуть мати чудову фігуру. Але не у всіх є достатньо сили волі, щоб постійно перебувати на дієті і без кінця займатися спортом. Виявляється, є інші методи, завдяки яким краса легко досяжна. ось основні принципи харчування, Які допоможуть тобі бути стрункою, особливо при цьому себе не обмежуючи. Це точно тобі знадобиться!

Обмін речовин людського організму влаштований так, що багаті калоріями продукти краще їсти вранці. Ти не додаси у вазі, адже всі вони перетворяться в енергію, яка знадобиться тобі на протязі дня. Харчуйся відповідно до біологічним годинником, і ти будеш виглядати дивно.

Як правильно худнути

 1. До 12 години дня можна вживати в їжу все, що завгодно, включаючи легкі вуглеводи, але не більше 200 грам.
 2. Без хлібобулочних виробів так важко обходитися ... Любительки булочок можуть радіти. До 15.00 можна порадувати себе, правда, кількість все одно обов'язково контролюй.
 3. Всі чули це правило - не їсти після шостої. Воно досить спірне, адже може не дуже позитивно відбитися на здоров'ї, а це нам ні до чого. Після шести Тобто потрібно, а якщо хочеш схуднути по-швидкому, їж після 18.00 виключно фрукти.
 4. Продукти, що містять крохмаль, звичайно ж краще не вживати, або - в мінімальній кількості.Але от якщо дуже хочеться поїсти картоплі або бананів, можна безкарно для фігури зробити це до 20.00
 5. Якщо ти хочеш схуднути, Займаючись при цьому спортом, їж білки за дві години до тренування. За годину-півтора до і після тренування їсти не можна, тому що існує небезпека, що всі твої зусилля пройдуть дарма.
 6. влаштовуй розвантажувальний день раз в 10 днів! Це може бути фруктовий день, молочний, сирний ... Тут є багато варіантів, вибери те, що тобі подобається. Навіть голодувати можна раз в 10 днів, це дуже корисно, адже так твоя травна система відпочиває і відновлюється.
 7. На ніч краще не їсти, ясна річ. Але якщо ти не змогла втриматися від вечері - не їж хоча б за годину до сну, дай їжі перетравитися.
 8. Роби виміри і зважуйся раз в 10 днів. Так ти завжди будеш контролювати процес. Якщо щось змінилося і тебе не влаштовує - устрій розвантажувальний день. Це працює!
 9. Незалежно від того, чи є у тебе тренування сьогодні, роби вправи - прості і доступні для виконання вдома: присідання - 50 разів по 2 підходи, прес - 30 разів по 3 підходи, підняття зігнутих ніг-30 раз по 3 підходи. Ти завжди будеш підтягнутою, м'язи в тонусі додадуть тобі привабливості.Та й часу на ці вправи йде зовсім небагато.
 10. Мотивуй себе! Це чарівний ключ до успіху. Скинула 2 кг - купила нову сукню. Чи не помітиш, як досягнеш ідеальної фігури!

Будь завжди на висоті! Ці слушні рекомендації замінять тобі дієти. Не забудь поділитися з подружками цієї корисної статтею.