sneznoe.com

Як колір одягу впливає на твій внутрішній світ? Зроби правильний вибір і світ засяє новими фарбами!



Як колір одягу впливає на твій внутрішній світ? Зроби правильний вибір і світ засяє новими фарбами! / Одяг

Колір надає на людину не тільки естетичне, а й психологічний вплив. З його допомогою можна вплинути на настрій і навіть на самопочуття. кольоротерапія - це один з найперспективніших методів лікування депресії та інших психологічних недуг.

Тим людям, які хотіли б поліпшити свій душевний стан за допомогою цієї техніки, психологи радять в першу чергу звернути увагу на колір одягу в гардеробі. Прочитай про те, як впливають кольори на внутрішній світ людини, щоб підібрати собі правильний гардероб!

Як вибрати колір одягу

 1. сірий колір викликає байдужість. Він може спровокувати депресію і апатичний стан. Але при цьому він дає силу того, хто слабкий і вразливий.
 2. чорний колір викликає різке зниження настрою, будучи похмурим. Але якщо його правильно поєднувати з іншими квітами, то ти відчуєш себе впевненіше. Тобі буде легше прийняти рішення. У момент роздумів одягай чорне.
 3. Золотий відображає авторитет, впевненість в собі, креативність і прагнення до досконалості.
 4. Срібний дарує емоційну стабільність і усуває негатив.
 5. бронзовий - колір любові і пристрасті, а також він збільшує бажання розвиватися професійно.
 6. червоний символізує радість, красу, любов і повноту життя, а з іншого боку - ворожнечу і помста. Люди, які надягають одяг червоного кольору, відчувають себе сміливіше і енергійніше.
 7. помаранчевий колір підвищує креативність і ентузіазм. Також він зміцнює волю і звільняє від почуття пригніченості.
 8. жовтий дарує натхнення і заряджає позитивною енергетикою, а також стимулює інтелектуальні здібності. Він провокує сміливість у вчинках.
 9. зелений колір знімає втому, заспокоює, а також бадьорить. Він містить в собі приховану потенційну енергію і робить людину більш впевненим.
 10. синій символізує доброту, вірність і постійність. Він діє заспокійливо, покращує концентрацію уваги. Рекомендується в терапії для емоційних і нервових людей.
 11. фіолетовий колір діє заспокійливо на емоційну сферу людини.
 12. білий дарує рівновагу і гармонію. Це самий енергійний колір, він заряджає людину бадьорістю, спонукає до діяльності.
 13. бірюзовий збільшує інтуїцію і чутливість, а також відмінно розслаблює і знімає стрес.
 14. коричневий колір - заспокійливий, що гальмує збудження, що дає відпочинок оці і втомленим нервам.

Тепер потрібно піти і купити новий одяг в гардероб? Не обов'язково! Можна просто додати до темному одязі яскраву біжутерію, Барвисті шарфи і навіть яскраві шкарпетки.

Зверни увагу на те, як певні кольори впливають на психологічну сферу людини, і користуйся цими порадами кожен день. Все, звичайно ж, потрібно сприймати з деякою часткою умовності. Не варто забувати, що існує безліч відтінків і тонів, які в свою чергу також по-різному впливають на людину.

Поділися цією корисною інформацією зі своїми друзями!