sneznoe.com

Французька журналістка висміяла високу моду. Експеримент, облетів весь світ!Французька журналістка висміяла високу моду. Експеримент, облетів весь світ! / Мода

Почуття гумору - це прекрасно! Особливо якщо воно поєднує в собі спосіб побешкетувати, здивувати і посміятися над собою одночасно. Саме так і вирішила вчинити чарівна француженка, стиліст і журналіст Наталі Крокет. Вона влаштувала незвичну фотосесію під назвою "Spoof", в якій пародіює відомі зйомки таких модних будинків, як Acne Studios, Givenchy, Etam, Lanvin, Lancome.

Разом з фотографом Денієлем Швейцером їй вдалося буквально відтворити глянцеві знімки, На яких раніше засвітилися Кейт Мосс, Еді Кемпбелл, Наталія Водянова і інші. За словами самої Наталі, її приклад повинен показати, що вибір моделей для зйомок може бути набагато ширше і оригінальніше.

Пародія на високу моду

 1. Eleven Paris
  Чарівна посмішка, яка приховує будь-які недоліки.
 2. Lancome
  Ці очі навпроти…
 3. Etam
  Тіней багато не буває!
 4. Voltaire
  Життя прекрасне!
 5. Eric Bompard
  Мальвіна нервово курить збоку.
 6. Paule Ka
  Елегантність понад усе!
 7. Lanvin
  Я не сумую. Я чекаю!
 8. Givenchy
  Не відразу розумієш, де оригінал!
 9. Sonia Rykiel
  Чорно-біле фото рулит!
 10. Isabel Marant
  Ох вже ці ніжки!
 11. Acne Studios
  Головне, не заснути, головне - не заснути ...

Як ти думаєш, чи доречне таке прояв почуття гумору по відношенню до високої моди? Розкажи друзям про креативної фотосесії Наталі Крокет. Впевнені, вона справить на них найсприятливіший враження!