sneznoe.com

Як визначити порчу за допомогою курячого яйцяЯк визначити порчу за допомогою курячого яйця /  магія

Череда поганих подій, дивні речі біля будинку і занепад сил - серйозний привід задуматися, чи є порча і пристріт на тобі. Ти можеш бути самим доброзичливою людиною в світі і не вірити у всю цю чаклунську нісенітницю, але на жаль ... Є люди, які не просто заздрять або бажають тобі зла, а навмисно їздять по "бабуля", щоб навести порчу. А це справа страшне, погано впливає на здоров'я, любов та кар'єру.

Є багато способів, як визначити порчу. Але найдавніший і відомий - за допомогою яєць. Ведуньі кажуть, що яйця повинні бути обов'язково свіжі (не більше 2 днів) і домашні. Редакція "Так просто!" розповість тобі, як перевірити, чи є на тобі негатив, самостійно.

Як дізнатися, чи є порча

Візьми домашнє яйце в руки і хвилини 3-4 покатай його між долонями, намагаючись не стискати сильно, щоб не роздавити. Налий в прозорий скляний стакан води. За допомогою чистого гострого ножа розбий акуратно яйце і даси його в склянку з водою. Через пару хвилин спостерігай результат.

результат

  1. Вода прозора і жовток не змінився і лежить в білку, а білок не втратив форму - псування немає.
  2. Якщо жовток цілий, але білок смужками піднімається вгору, нагадуючи медузу, то на тебе наведена порча. Такий результат свідчить про псування на невдачу в сімейному житті, на самотність, на сльози.

  3. На відокремлених стовпчиках білка є бульбашки - порча сильна і зроблена професійної чаклункою. Вона часто наводиться на невдачі і хвороби.

  4. Якщо на стовпчиках білка крім бульбашок є чорні крапки, то порча зроблена на смерть або з використанням могильної землі.
  5. На стовпчиках білка бульбашки, а жовток по краях загус - псування зроблена на те, щоб людина все життя мучився. Також на жовтку можуть утворюватися різні плями.

Якщо порча не виявлена, просто вилий вміст в унітаз і вимий стакан. А якщо виявлена, викинь подалі від будинку. За допомогою такого методу ти зможеш дізнатися, чи немає на тобі псування, наведеної недоброзичливцями. Адже дуже часто в нашому житті настають важкі часи, які іноді не залежать від наших дій або бездіяльності. Також можна визначити порчу за допомогою звичайних сірників.

Щоб уникнути негативного впливу з боку недоброзичливців, варто час від часу відвідувати церкву і намагатися не присвячувати в деталі своєму житті не дуже близьких людей.

Раніше ми розповідали, які камені можна носити як оберіг, щоб захистити себе від псування і пристріту.

Розкажи нам в коментарях, чи доводилося тобі в житті стикатися з псуванням. А також поділися корисною статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!