sneznoe.com

Повернувшись з відпустки, розумієш, що не бути нам європейцями. Так сумно!Повернувшись з відпустки, розумієш, що не бути нам європейцями. Так сумно! /  літо

Ми живемо в часи, коли можна без особливих проблем бувати в різних країнах і спостерігати життя людей в них. Були б гроші і час. Побувавши у відпустці в одній із зарубіжних країн, задаєшся простим питанням: "Чому ми не можемо жити як вони?". Дивує, наскільки люди дбайливо і з повагою ставляться як до себе, так і оточуючим.

Зовсім недавно редакція "Так просто!" натрапила на думку з цього приводу відомого драматурга і актора - Євгенія Гришковця. Як би це ні було сумно, але багато в чому він має рацію. Ми вирішили більш детально розібратися, чому не виходить у наших людей бути європейцями.

особливості менталітету

"Вже давним-давно, як тільки я вперше стикнувся на літній відпочинок з європейцями, я відразу захотів навчитися відпочивати, як вони, діяти, як вони, розподіляти свої тимчасові, фізичні та фінансові можливості, як вони. Ні! Результат навіть не нульовий, а негативний ", - пише Євген. Як бачиш справа зовсім не в доходах, а в звичках.

Європейці їдуть саме відпочивати, а не от'есть і надпити витрачені на поїздку гроші і продемонструвати свої найкращі вбрання. Вони не шкодують грошей на екскурсії та оздоровчі процедури.Вони прекрасно вміють розпоряджатися своїми фінансами і часом.

© DepositPhotos

Ми завжди намагаємося вичавити максимум з кожної дії. Наприклад, на відпочинку потрібно обов'язково їсти і пити все, що бачиш, адже це безкоштовно. І неважливо, чи корисно це і чи любиш ти цю їжу. Підтверджує це спостереження і Гришковець: "До обіду я приходжу останнім, маючи намір з'їсти тільки помідори, сиру, може бути креветку. Але чомусь виходить все підряд з макаронами, вино, пиво ... Потім безглуздий вечерю.

Безглуздий, тому що я ще не встиг зголодніти після пізнього обіду. Вина виходить більше ніж по пляшці на брата. А потім пробудження до полудня і вихід до моря, як на каторгу, оскільки літо, і я спеціально їхав саме до моря ... "

Напевно, головне, чого не вистачає нашим людям - це зібраності й організованості. Ось західні люди можуть рано прокинутися і піти на пляж, поки сонце не сильно обпікає. Вони розуміють, що засмага до стану підсмаженої курки дуже небезпечний для здоров'я і може стати причиною онкологічних захворювань. Тому вони завжди користуються кремами з SPF-захистом.

Навіть плавають європейці якось культурно.Ніхто не стрибає бомбочкою в басейн, а особливо з вагою 150 кілограмів. Вони завжди вчасно приходять до екскурсійного автобуса.

Вони вміють плавати спокійно, при цьому спілкуватися між собою. А зустрічав ти коли-небудь європейця, якому настільки лінь вийти з моря, що в туалет він ходить прямо там? Сумніваємося. Під час сонячних ванн вони зазвичай п'ють воду і читають книги.

А ось у наших в руках не книга, а телефон для Селфі, не вода, а як мінімум коктейль: "Європейці під час читання на пляжі можуть щось потихеньку попивати. Найчастіше воду. Мені ж на воду шкода витрачати літній дорогоцінний час. Так що читати абсолютно не виходить".

© DepositPhotos

Європейці беруть з собою необхідні речі. Вони можуть скласти в один великий рюкзак все: аптечку, одяг, килимок, посуд. У європейців все завжди на своєму місці. Ось і Євген Гришковець вирішив следоват їхній приклад: "У рюкзаку я ні чорта не міг знайти. Термоси з гарячим і холодним я плутав весь час, ліхтарик дивним чином опинявся в кишені для ножа і вилки.

А ніж і вилка - на дні. Коротше, я нічого не міг знайти в цьому страшно незручному рюкзаку, а навести в ньому ідеальний порядок у мене не виходило.А сендвіч в контейнері завжди зрадницьки або розмокає, або, навпаки, висихала ".

© DepositPhotos

Рада редакції

Все починається з думки. Не має значення, бідна людина чи заможний, якщо він не вміє себе вести на людях, заважає іншим насолоджуватися прекрасним моментом, а після нього залишаються тільки безлад і бруд.

Якщо ти навчишся правильно розпоряджатися своїм часом і грошима, то і відпочинок, і робота, і домашні турботи будуть для тебе тільки в радість. Для цього необов'язково копіювати дії європейців, Потрібно просто поважати себе і оточуючих.

А як ти думаєш, нам є чому повчитися у європейців? Не забудь поділитися цікавою інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах.