sneznoe.com

Лікар попереджає Не їж помідори з шкіркою! Ні в якому разі не клади помідори в один пакет з хлібом або сиром ...Лікар попереджає Не їж помідори з шкіркою! Ні в якому разі не клади помідори в один пакет з хлібом або сиром ... / кухня

Перше: будь ласка, не їж помідори з шкіркою, Ніколи! Тонка червона оболонка помідорів не перетравлюється, вона прилипає до стінок кишечника і може сприяти утворенню виразок під нею. Безбарвна і прозора, що нагадує поліетилен, вона часто залишається всередині, пам'ятай. Шкірку легко видалити, чому б не зробити це звичкою? Зараз ти дізнаєшся про помідори ще більше, приготуйся!

Батьківщиною полюбилися нам помідорів вважається Південна Америка, а ось до нас продукт потрапив тільки в XVIII столітті. Але сьогодні ми слабо уявляємо життя без цього соковитого і яскравого овоча. Умілі господині помідори смажать, тушкують, маринують, використовують свіжими для салатів, роблять соки і пасти ...

Помідор став одним з найпопулярніших і універсальних продуктів. але так чи корисні томати, Як прийнято вважати? Чи немає в цій користь якихось підводних каменів, про які ми навіть не здогадуємося?

шкода помідорів

Неймовірно, але помідор для організму може нести відчутної шкоди.

© DepositPhotos

Коли помідори треба виключити з раціону

 1. При гіпертонії і захворюваннях серцево-судинної системи. Вживанням консервованих, солоних або маринованих помідорів можна тільки посилити проблеми.

  © DepositPhotos

 2. При виразках або підвищеної кислотності шлунка.
 3. При панкреатиті слід обмежити вживання недозрілих або зелених томатів.
 4. При проблемах з опорно-руховим і апаратом і суглобами, адже щавелева кислота тільки посилює хворобливі відчуття.

  © DepositPhotos

 5. При жовчнокам'яної хвороби, адже томати викликають жовчогінний ефект.
 6. При проблемах з нирками. Не можна їсти варені і консервовані томати, адже щавлева кислота, яка в них міститься, порушує водно-сольовий обмін.

До того ж деякі дослідники заявляють, що для курців вживання помідорів загрожує посиленням нікотинової залежності.

© DepositPhotos

Окремо скажемо про шкоду немитих помідорів, тріщини на яких можуть бути притулком збудників кишкових інфекцій, дизентерії, сальмонельозу або аскаридоза.

Тому помідори слід не просто мити, а обдавати окропом. А до миття овочі слід відокремлювати від інших продуктів, що не піддаються очищенню перед вживанням (сир, хліб, печиво), щоб бактерії випадково не потрапили на інші продукти харчування. Ніколи не складай помідори в один пакет з усією іншою їжею!

© DepositPhotos

Не слід забувати, що користь помідорів для організму велика, тому відмовлятися від чудового продукту ні в якому разі не можна. Помідори містять вітаміни A, B2, B6, PP, E, рідкісний вітамін К. Вони є джерелом інших корисних речовин - магнію, цинку, марганцю, натрію, заліза. Раніше ми вже докладно описували користь помідорів.

Тому підходь до вживання будь-яких корисних продуктів розумно. Пам'ятай, що навіть найкорисніша їжа в надмірних дозах або після неправильної обробки принесе шкоду. Раніше ми вже розповідали, з чим потрібно комбінувати томати, щоб отримати найкорисніше поєднання продуктів.

А як ти ставишся до помідорів?