sneznoe.com

Ти забудеш про те, як виглядала кухня раніше! Ні жодної плямочки, ретельно і акуратно ...Ти забудеш про те, як виглядала кухня раніше! Ні жодної плямочки, ретельно і акуратно ... / кухня

Утримувати кухню в чистоті і порядку - справжнє мистецтво. Багато господинь знають, як позбутися від нагару в духовці або як відмити мікрохвильовку від жиру, не витративши на це весь день. Однак навіть найдосвідченіші в господарстві жінки завжди раді дізнатися нові корисні хитрощі. Цього разу ми зібрали 10 відмінних рад для кухні, повз яких не варто проходити.

прибирання кухні

 1. Скляний посуд можна відмити дуже просто і без побутової хімії з магазину. Для цього в теплу воду додай трохи оцту і солі. Посуд стане чистіше й прозоріше.
 2. Алюмінієві каструлі стануть знову блискучими всередині, якщо прокип'ятити в них воду з картопляним лушпинням, яблучної шкіркою, шкіркою ревеню або розчином оцту.
 3. Емальовані каструлі, які потемніли згодом або пригоріли, прокип'ятити з будь-яким засобом для миття посуду з додаванням 1 ст. л. соди. Потім добре промий гарячою водою. Для запобігання потемніння кип'яти їх з розчином оцту раз на місяць.
 4. Холодильник всередині дуже добре очищається розчином соди. Візьми 4 ст. л. соди на 1 л води. Нанеси і протри. Свіжість і чистота гарантовані!
 5. Недовго повари господарське мило в підгорів каструлі.Потім її можна буде легко відмити губкою.
 6. Якщо втекло молоко пролилося на гарячу плиту, загорни залите місце сіллю і накрий його мокрою пергаментним папером. Запах не пошириться по всьому приміщенню.
 7. Щоб в борошні не заводиться комахи, поклади в місце, де вона зберігається, пару зубчиків часнику, не очищаючи від лушпиння.
 8. Щоб ножі було легше заточити, помісти їх в слабкий солоний розчин на деякий час і точи, не витираючи.
 9. Щоб мити м'ясорубку було легше, пропусти в кінці через неї сиру картоплю.
 10. Нові скляні склянки не будуть битися від легких ударів, якщо їх поставити в посудину з холодною водою, повільно нагріти її до кипіння і залишити їх охолоджуватися в тій же воді.

Сподіваємося, що ці корисні хитрощі знадобляться тобі, коли ти будеш господарювати на кухні.

Поділися з друзями слушними порадами з прибирання кухні!