sneznoe.com

Невже діаманти - це поганий тон? Дізнавшись ці правила, я стала носити кільця тільки так!Невже діаманти - це поганий тон? Дізнавшись ці правила, я стала носити кільця тільки так! / кільце

Кільця - найулюбленіший вид прикрас представниць слабкої статі. Ще б пак, з таким розмаїттям металів, каменів і форм ... Як тут не закохатися! Кожне кільце особливе і прекрасне, і не складно зрозуміти тих з нас, хто хоче носити все і відразу. Але красиво це? адже ювелірний етикет має свої правила, дотримуючись яких ти завжди будеш виглядати як справжня леді.

Редакція "Так просто!" хоче познайомити тебе з нескладними хитрощами, знаючи які ти завжди будеш на висоті!

Як носити кільця

 1. Дешеву і яскраву біжутерію варто носити дівчатам не старше 20 років. Взагалі, варто викинути всі ці дитячі дрібнички і купити одне, але гарне і миле серцю колечко.
 2. Варто відмовитися від шкідливої ​​звички носити на одній руці кільця з різнорідних металів з каменями всіх кольорів веселки. Це абсолютно дурний тон. Якщо любиш багато прикрас, позбутися про їх гармонії між собою. До речі, дешеве кільце і кільце з діамантом ну ніяк не можна носити разом.
 3. Про діамантах ... Ти знала, що носити діаманти та інші дорогі камені днем ​​- поганий тон? А ось вечірні раути - якраз той час, коли можна проявити себе у всій красі.Тут можна дати волю фантазії і надіти все самі майстерні прикраси, вони обов'язково доповнять елегантний вечірній образ.
 4. Обов'язково стеж за гармонією свого гардероба і прикрас, які ти під нього підбираєш. Адже зі звичайною футболкою, джинсами і кросівками ну ніяк не буде виглядати багате кільце з великим каменем. Хоча часто тренди нам диктують зворотне ... За модою не встежиш, але етикет залишається етикетом.
 5. Обручка - одне з небагатьох прикрас, яке може комбінуватися з абсолютно різними кільцями.
 6. Любителькам кілець необхідно постійно стежити за своїм манікюром. Адже дорогу прикрасу обов'язково приверне увагу до кистей власниці. А якщо манікюру немає, то краще обійтися зовсім без кілець.

Як вибрати ідеальне кільце

 1. вік
  Юним леді слід віддати перевагу ніжному мінімалізму в дизайні кілець. Тонкі лінії і охайні невеликі камені з легкістю підкреслять молоду, свіжу шкіру і трепетний вік. Якщо ж ти дама в роках, то для тебе практично немає обмежень.

  Масивні кільця, інкрустовані великими каменями - ідеальний вибір.Така прикраса буде привертати увагу саме до себе, а не до зрілої шкірі. Адже ти - елегантна дама, яка стежить за собою і за модою, не дивлячись на вік.

 2. величина кистей
  Якщо всесвіт нагородила тебе великими ручками з короткими пальцями - не біда! Потужним колечком з каменем витягнутої форми можна запросто приховати всі недоліки. Хоча, недолік це? А ось широкі кільця навпаки візуально збільшать розмір кисті, так що таких прикрас варто уникати.
 3. форма руки
  Якщо кисті пухкі, то варто зупинити свій вибір на кільцях неправильної незграбною форми або на масивних кільцях з витягнутими каменями. А ось круглі камені - найлютіший ворог, адже вони підкреслять пухкість руки за дві секунди.

  Для кистей з помітними суглобами ідеально підійдуть кільця з об'ємними камінням, адже вони з легкістю відвернуть увагу від недоліків. А ось занадто тонкі і ніжні кільця - не найкращий вибір для такого типу кистей.

  Широкі кільця з невеликими каменями - ідеальне рішення для надмірно худих рук з тонкими пальцями. А ось камені у вигляді овалу або краплі візуально подовжать не без того довгі пальці, тому такими прикрасами не варто захоплюватися.

Зберігай цю корисну статтю і поділися з подругами! Дотримуючись цих простих правил носіння кілець, ти будеш виглядати бездоганно в будь-якій ситуації.