sneznoe.com

9 книг, які читаються на одному диханні. Захоплюючі історії для любителів читання.9 книг, які читаються на одному диханні. Захоплюючі історії для любителів читання. / книги

Приємна добірка для всіх, хто небайдужий до читання. Можливо, деякі з цих цікавих книг ти вже прочитав - молодець! А якщо щось тобі ще невідомо, тоді вітаю, тому що від цих книг і правда неможливо відірватися, вони затягують повністю. Тобі забезпечений відхід від реальності в зовсім інший світ і безмежне задоволення від прочитаного.

Що почитати цікавого на дозвіллі

 1. Діана Сеттерфілд "Тринадцята казка"
 2. Цікава і похмура історія в стилі готики. У процесі читання книги ти поринеш в містичну, таємничу атмосферу. Старовинний маєток, сімейні таємниці, примари і хитрості долі ... Якщо ти любиш хитромудрий сюжет і атмосферность, ця книжка точно для тебе!

 3. Іен Мак'юен "Амстердам"
 4. Історія про те, як людина може зіпсувати все навколо себе. Хто з двох головних героїв швидше втратить розум від дивних подій - композитор або редактор відомої газети? Пікантне і дуже вражаюче читання.

 5. Дуглас Адамс "Автостопом по галактиці"
 6. Шокуюча книга, яка бентежить читача з перших же слів. Гумор і чудово пророблений сюжет - краще і не описати цю книгу.Класика фантастики, яку зовсім не нудно читати.

 7. Джон Фаулз "Колекціонер"
 8. Молода людина-одинак, що не володіє великим розумом, несподівано для себе виграв в лотерею дуже багато грошей. Цікаво, як він витратить їх? Любитель збирати метелики раптово закохується, і тут починається найцікавіше ... Чи зробить його любов краще, або ж він вибере інший шлях?

 9. Віктор Пєлєвін "Омон Ра"
 10. Правдоподібність цієї книги виходить за рамки, ти не розумієш, придумав письменник цю історію, або ж все так і відбувається насправді. Що, якщо і правда? Реальність, в якій люди літають в космос, будучи енергетичним джерелом для космічного корабля зображена на прикладі простого хлопчини. Питання, які піднімає Пєлєвін, як завжди - дуже важливі і хвилюючі. Читай з насолодою, це філософське чтиво - справа одного вечора, настільки цікаво.

 11. Джейн Остен "Гордість і упередження"
 12. Ця книга насичена духом старої консервативної Англії з її законами. Чому вона завоювала таку велику популярність? Мабуть, тому що в цій книзі є вічні теми, які турбують людство споконвіку.Обрамлення з традиційних англійських канонів моралі робить книгу дуже привабливою для жінок. Якщо улюблена її не читала - це хороша ідея для подарунка.

 13. Деніел Кіз "Множинні уми Біллі Миллиган"
 14. Головний персонаж - Біллі, прокинувшись з ранку, розуміє, що опинився у в'язниці. Як він тут опинився? Герой нічого не може згадати. Історія про те, як перемогти самого себе і свої недоліки.

 15. Габріель Гарсіа Маркес "Згадуючи моїх сумних повій"
 16. Небезпечні пристрасті і людина, ними розривається. Ми звикли, що у любові тільки одну особу. Маркес в своїх традиціях магічного реалізму показує безліч іпостасей цього прекрасного почуття. Дуже повчальна і чуттєва книга.

 17. Стівен Кінг "Рита Хейворт, або Втеча з Шоушенка"
 18. Сила духу - ось що важливо. Якщо у тебе є стрижень, на якому тримається особистість, тобі не страшно нічого. Вчися бути стійким в будь-якій ситуації, а ця книга - допоможе тобі.

Звертайся до цих захоплюючим книгам, Коли будеш підшукувати, що б це почуття. Знайди те, що сподобається тобі найбільше і прочитай залпом, це ж таке блаженство!

Покажи друзям цю статтю, надихни їх на читання.