sneznoe.com

10 шедеврів світової літератури, відірватися від яких неможливо!10 шедеврів світової літератури, відірватися від яких неможливо! / книги

У світі існує величезна кількість книг, але тільки мала їх частина може тримати читача в постійній напрузі від першої і до останньої сторінки.

Тому"Так просто!" зробив для тебе підбірку з 10 книг, які читаються за все за одну ніч, адже прочитавши всього кілька сторінок, ти так захопишся, що не зможеш заснути.

Ці шедеври світової літератури подарують тобі незабутні враження і залишать приємний післясмак.

Книги, які читаються на одному диханні

 1. Дуглас Адамс "Автостопом по галактиці"

  Це книга, яка захоплює і вражає з перших же сторінок. Вона розповідає про подорожі дуже різношерстої компанії від зірки до зірки в пошуках радості, спокою і коктейлю "Пангалактіческій гризлодер" - але невідомі сили по два рази на день нав'язують їм високі місії з порятунку всього живого від різних мерзотників і психопатів.

 2. Габріель Гарсіа Маркес "Згадуючи моїх сумних повій"

  Книга про любов, раптово трапилася з 90-річним чоловіком в кінці його життя, яке він прожив так бездарно, як тільки міг.

  Любов, настигшая старого, згубна і прекрасна, вона наповнює його існування сенсом, відкриває йому інше бачення звичних речей і вдихає живе тепло в його професію, що стала холодним ремеслом.

 3. Діана Сеттерфілд "Тринадцята казка"

  Це неоготична історія, яка відбувається в старовинному похмурому маєтку. Тут є і сімейні таємниці, і примари, і хитросплетіння доль, і відчуття недомовленості.

  Книга захопить тебе з перших сторінок і не відпустить до останньої, поки ти не дізнаєшся фінал.

 4. Іен Мак'юен "Амстердам"

  Після смерті загальної коханки двоє друзів - успішний головний редактор популярної щоденної газети і знаменитий композитор, що працює над "Симфонією тисячоліття", - просять один одного про послугу: якщо один з них впаде в стан безпам'ятства і перестане себе контролювати, то інший зобов'язується його вбити ...

 5. Джон Фаулз "Колекціонер"

  Одинокий недалекий молода людина несподівано виграє величезну суму грошей в лотерею. Що він з нею зробить, особливо з огляду на його пристрасть до колекціонування метеликів і таємну любов до місцевої красуні?

 6. Стівен Кінг "Рита Хейворт, або Втеча з Шоушенка"

  Ця історія, якої боїться кожен, - опинитися у в'язниці і отримати довічне ув'язнення, будучи невинним. Книга розповість тобі жорстку історію виживання там, де вижити практично неможливо.

 7. Віктор Пєлєвін "Омон Ра"

  Омон Ра увібрав в себе всі достоїнства, властиві творам Пелевіна: непередбачуваний сюжет, глибокий сенс і оригінальність символіки. Цей роман, як більшість пелевинских книг, залишає читачеві широке поле для пошуку трактувань.

 8. Наріне Абгарян "Манюня"

  "Манюня" - світлий і яскравий, що ввібрав сонце і запахи південного базару, просто приголомшливо гумористичне оповідання про дитинство, про двох дівчаток-подружок - Maнюне і Нара, про добру і грізної Ба - Манюніной бабусі, а також про величезну кількість їхніх родичів, постійно виявляються в смішних ситуаціях.

 9. Деніел Кіз "Множинні уми Біллі Миллиган"

  24 окремі особистості, різні за інтелектом і прагненням: дорослі і діти, чоловіки і жінки, особи з кримінальними нахилами і тонко відчувають художні натури, - ведуть боротьбу за володіння тілом головного героя, не дозволяючи йому контролювати свої дії.

 10. Джейн Остін "Гордість і упередження"

  Гордість жінки, практично злиденній і абсолютно вільною в своїй бідності, своєю іронією і силі свого характеру ... Чи є щось рівне такої гордості? Упередження жінки, майже не здатної вже відповідати ударом на удар, повірити в щирість чоловічого почуття і перестати про це думати.

Ці книги читаються на одному диханні, переконайся в цьому сам.І обов'язково поділися цієї шикарною підбіркою зі своїми друзями!