sneznoe.com

Ці ознаки безпомилково вкажуть на паразитів в організмі! Будь насторожі.Ці ознаки безпомилково вкажуть на паразитів в організмі! Будь насторожі. / глисти

Ознаки, про які ми розповімо, можна знайти у багатьох людей, незалежно від віку. Аналіз не завжди показує наявність паразитів в організмі! Ми заспокоюємось - глисти не виявлені - і починаємо лікувати симптоми паразитарних інвазій, приймаючи їх за інші серйозні хвороби.

Уважно прочитай список цих показників - якщо ти виявиш у себе хоча б 4 пункту із зазначених нижче, варто звернутися до лікаря, провести діагностику на наявність паразитів і очистити організм. Це дуже важливо як для дітей, так і для дорослих, - паразити послаблюють імунітет і сприяють розвитку небезпечних захворювань.

наявність паразитів

 1. Алергія.
  Паразити можуть пошкоджувати оболонку кишок, що призводить до потрапляння в кров частинок неперетравленої їжі. Це викликає алергічну реакцію. Паразити і продукти їх життєдіяльності - алергени самі по собі.
 2. Ожиріння.
  Коли паразити поселяються в організмі, вони починають їсти цінні поживні речовини, залишаючи організму лише непотрібні, "порожні" калорії. Часто це є причиною зайвої ваги укупі з авітамінозом.
 3. Підвищена нервова збудливість.
  Як результат паразитарного отруєння виникають зайва нервозність, депресія, порушення сну.
 4. Хронічне розлад шлунка.
  Простагландин - фермент, який продукують багато паразити. Він веде до втрати натрію, а це - причина розладу шлунка.
 5. Запори.
  Паразити здатні блокувати жовчні і кишкові шляхи, тому у зараженої людини можливі запори.
 6. Постійна втома.
  Брак цінних речовин, які з'їдаються паразитами, виснажує організм. Виникають апатичні стани, може знижуватися концентрація, погіршуватися пам'ять.
 7. Кашель.
  Дуже часто запалення дихальних шляхів і кашель вказують на аскаридоз.
 8. Поганий стан шкіри.
  Коли в організмі присутні паразити, погана шкіра - часте явище.
 9. Раптове нічний пробудження.
  Організм хоче позбутися від токсинів, тому часті пробудження посеред ночі при паразитарної інфекції - звичайна справа.

Всі ці ознаки дуже неприємні, але картинки, які ти зараз побачиш, ще гірше. Не хочеться й думати про те, що всередині тебе може жити це ...

Подивися відео про те, як продіагностувати своє тіло на наявність паразитів і очистити його. Існує безліч народних способів, але консультація лікаря бажана завжди - що б ти не зважився зробити.

Пам'ятай, що стежити за своїм здоров'ям потрібно постійно.Звертай увагу на стан організму в цілому, прислухайся до нього. Краще запобігти багато проблем, ніж потім займатися лікуванням "запущеного" варіанту. Передай цю статтю друзям, нехай вони убезпечать себе і своїх дітей від неприємних паразитів!