sneznoe.com

Всією сім'єю припинили пити чай з лимоном! Стережись і ти.Всією сім'єю припинили пити чай з лимоном! Стережись і ти. /  дієта

Чай з лимоном рекомендують пити для схуднення і вгамування спраги. Кажуть, що чай з лимоном корисно пити при застуді і при ожирінні. Для посилення лікувального ефекту в нього додають імбир, корицю, молоко, лаванду, аніс, сухофрукти і різні трави. Чи справді він такий корисний, як про нього говорять, або це просто міф?

Лимон багатий вітаміном С, а також має антиоксидантні властивості. Якщо є його сирим і без нічого, то можна нашкодити травній системі. Але при додаванні в чай ​​руйнівний вплив лимона на слизову шлунка трохи слабшає.

© DepositPhotos

Зелений чай з лимоном

Шкода такого напою як раз і полягає в негативному впливі лимонної кислоти на слизову. Якщо у любителя чаю з лимоном є захворювання стравоходу і шлунка, наприклад гастрит, то йому слеует замінити лимон в чаї на молоко, мед або трави.

Яку головну помилку роблять люди, вживаючи напій з лимоном при застуді? намагаються пити чай з лимоном в необмежених кількостях в надії на те, що ударна доза вітаміну С і рідини допоможе швидше стати на ноги.

© DepositPhotos

Вони не підозрюють, що таким чином завдають удар по своєму організму.Лікарської можна вважати дозу в 2-3 чашки чаю з декількома дольками лимона в кожній. Не більше.

Якщо упитися таким чаєм, можна заробити розлад нервової системи з проявами безсоння.

© DepositPhotos

У чаї міститься чайний кофеїн - танін, а в лимоні вітамін С. Ці компоненти підсилюють мозкову діяльність і сприяють активізації кровообігу. А в надмірній кількості діють як подразник.

Таким чином вживання чаю з лимоном у великій кількості протягом декількох днів подібно постійному підбадьорення енергетиками. Нервова система від цього однозначно страждає.

© DepositPhotos

Руйнівний вплив підсолоджений чай з лимоном надає на зубну емаль. Кислота в комплексі з цукром провокує виникнення хвороб зубів. До терапевта можна буде вже не йти, замість цього потрібно записуватися до стоматолога.

© DepositPhotos

Сам по собі лимон дуже корисний. Сік одного лимона містить 33% добової норми вітаміну С, а 1 столова ложка шкірки лимона - 13%. Лимонний сік багатий органічним калієм, який необхідний для нормальної життєдіяльності серцево-судинної системи і нирок, також це джерело цитрину.

Але потрібно розуміти, що, для того щоб забезпечити потребу організму в цих речовинах, не можна їсти лимони мало не цілком. Можна з'їсти половину лимона, а решта добрати іншими продуктами, в яких також містяться зазначені вітаміни і мікроелементи.

© DepositPhotos

Залишається головне питання: скільки чашок чаю з лимоном в середньому можна випивати в день? Вчені стверджують, що для профілактики не більше трьох. У разі хвороби - не більш ніж шість. Інакше це буде вже не лікування, а шкода. Чи можна чай з лимоном пити вагітним? Можна, але не більше двох чашок в день.