sneznoe.com

Найпростіший і ефективний спосіб очищення лімфи сироп солодки і Ентеросгель.Найпростіший і ефективний спосіб очищення лімфи сироп солодки і Ентеросгель. / Детокс

лімфатична система - це важлива частина імунної системи. Її головною функцією є захист організму від бактерій і вірусів. У лімфовузлах всі шкідливі речовини знезаражуються і не потрапляють в кров.

Якщо ти не хочеш мати проблеми зі здоров'ям, тоді потрібно періодично чистити лімфу. Особливо ця чистка важлива для людей із захворюваннями серця, нирок і легень.

Ми підготували для тебе найпростіший, але при цьому дуже ефективний спосіб очищення лімфатичної системи.

очищення лімфи

тобі знадобиться

 • 1 ст. л. сиропу солодки
 • 1 ст. л. пасти "Ентеросгель"

застосування

 1. Розведи сироп солодки в склянці теплої кип'яченої води.
 2. Пий напій з ранку натщесерце. Лімфа почне розріджувати.
 3. Всі зібрані і розріджені лікарським препаратом шлаки зберуться в кишечнику. У ньому знаходиться найбільша кількість лімфовузлів.
 4. Через годину візьми ложку пасти "Ентеросгель" і запий її великою кількістю води. Цей сорбент збере все шкідливе і виведе з організму.
 5. Їсти можна через півтори години, не раніше.
 6. Проробляти процедуру щодня протягом 14 днів. Після неї ти помітиш, що твоя шкіра очистилася. Застуди стануть рідкістю, імунітет зміцниться.

  Восени така чистка дуже актуальна, так як вона допомагає підвищити опірність організму сезонним застуд і грипу. Також проходять напади алергії, тиск приходить в норму.

Поділися з друзями цією інформацією про очищення лімфи!