sneznoe.com

Як очистити організм за допомогою рису метод, яким користуються тибетські лами!Як очистити організм за допомогою рису метод, яким користуються тибетські лами! /  Детокс

сьогодні "Так просто!" підготував для тебе дуже легкий рецепт, який допоможе тобі омолодити свій організм і вивести з нього шлаки і токсини. Секрет в тому, щоб використовувати рис як ліки. Він здатний очистити організм від токсинів і шлаків, вирішити проблеми зі шкірою, поліпшити колір обличчя, зменшити болі в суглобах, поліпшити загальне самопочуття. Більше того, після курсу лікування рисом ти станеш не тільки здоровіше, а й молодше!

Очищення організму рисом

Головна умова, яка ти повинен дотримуватися: є рис необхідно натщесерце, 3 години після такого сніданку не можна їсти і пити.

Отже, візьми звичайний рис і відміряй стільки столових ложок, скільки тобі років. Промий його і загорни в банку. Потім залий кип'яченою водою, закрий кришкою і поставити в холодильник. Вранці злий воду, візьми 1 столову ложку з верхом рису, вари його протягом 3-4 хвилин без солі і з'їси натщесерце до половини восьмого ранку. Що залишився рис знову залий кип'яченою водою і постав в холодильник. Цю процедуру потрібно повторювати щоранку, поки рис не закінчиться.

Секрет цього незвичайного методу полягає в тому, що рисове зерно має кристалічну структуру. Коли ми замочуємо зерна, то видаляємо з рису крохмаль, а на зернятках з'являються осередки. Рисова каша перетравлюється не в шлунку, а в кишечнику, зерна діють як адсорбент.

У це складно повірити, але цей метод дуже ефективний. Пройшовши курс лікування рисом, ти побачиш помітні поліпшення свого здоров'я. Довірся мудрості тибетських лам і поділися нею зі своїми друзями!