sneznoe.com

Очищення кишечника і зниження кров'яного тиску завдяки 2-компонентного засобу!Очищення кишечника і зниження кров'яного тиску завдяки 2-компонентного засобу! /  Детокс

Неймовірну користь для організму несе в собі поєднання яблучного оцту з медом. Такий напій часто приймають люди, які стежать за своїм раціоном і є прихильниками дієтичного харчування. Яблучний оцет і мед сприяють очищенню організму від токсинів.

Вони також багаті калієм і магнієм, які допомагають регулювати рівень натрію в крові і нормалізувати кров'яний тиск. Цей напій має ряд лікувальних властивостей, серед яких: захист від інфекцій, профілактика грибкових захворювань, позбавлення від втоми і запобігання передчасного старіння.

"Так просто!" піклується про тебе, тому ділиться рецептом чудесного напою з меду і яблучного оцту.

Народний засіб від гіпертонії

складові

  • 250 г теплої води
  • 2 ст. л. меду
  • 2 ст. л. яблучного оцту.

приготування

  1. У склянку теплої води додай яблучний оцет і мед.
  2. Добре перемішати інгредієнти до повного розчинення меду.

Вживати цей напій слід по 250 г два рази на день. Курс такого лікування повинен становити не менше трьох місяців. Надзвичайно корисно поєднання меду і яблучного оцту для людей, які страждають зайвою вагою.Якщо приймати цілющий засіб тривалий період, помітно покращиться робота шлунка і травного тракту.

Займися відновленням свого здоров'я і поділися рецептом цього напою з друзями!