sneznoe.com

Всі токсичні речовини вийдуть як ошпарені! Настільки м'яка очищення кишечника ...Всі токсичні речовини вийдуть як ошпарені! Настільки м'яка очищення кишечника ... /  Детокс

Важливу роль в життєдіяльності кожної людини відіграє кишечник. Він бере участь в процесі травлення, всмоктує корисні речовини з їжі, які потрібні організму для нормального функціонування і відновлення.

© DepositPhotos

Від кишечника залежить правильна робота організму. Для того щоб позбутися від багатьох хвороб, слід очищати кишечник.

За 75 років через кишечник людини проходить приблизно 100 тонн їжі і 40 000 літрів рідини. У підсумку в ньому накопичується безліч токсичних речовин.

Як очистити кишечник

Існує безліч способів очищення кишечника, але не всі вони гарні. промивання кишечника за допомогою гідроколонотерапії - це досить дорога процедура, яка займає час і порушує мікрофлору кишечника.

Деякі лікарі і дієтологи радять застосовувати по одній десертній ложці спеціальної борошна з насіння льону. Це дозволить протягом трьох тижнів очистити кишечник.

© DepositPhotos

Також за допомогою даної методики нормалізується вага, і жирові відкладення спалюються ефективніше.

Борошно з насіння льону виводить з організму шкідливі токсини і допомагає знизити рівень холестерину в крові.Цей засіб можна приймати в профілактичних цілях, а також разом як допоміжний при лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту, захворювань жовчовивідних шляхів та інших хвороб.

Вчені підтверджують той факт, що цей засіб може поліпшити зір і діяльність мозку.

застосування

  1. У перший тиждень приймай одну десертну ложку борошна з насіння льону з 100 г кефіру.© DepositPhotos
  2. У другий тиждень збільш до двох десертних ложок такого борошна.
    © DepositPhotos
  3. У третій тиждень вживай 3 десертні ложки борошна, змішаної з 150 г кефіру. Кефір можна замінити нежирною сметаною або домашнім йогуртом.
    © DepositPhotos

Якщо складно знайти, де продається така мука, то її можна зробити самому. Купи насіння льону в аптеці і перемели їх в кавомолці. Вживай цю суміш замість сніданку.

Уже через три тижні ти побачиш, як поліпшується здоров'я і знижується вага. У період очищення організму не забувай пити багато води.
© DepositPhotos

Також можна просто додавати насіння льону до своїх страв, щоб зробити їх більш корисними. Ці насіння відмінно підійдуть для салатів, овочевих страв, соусів і навіть для випічки.
© DepositPhotos

Поділися інформацією про корисні властивості лляного насіння з друзями.