sneznoe.com

Відчуваєш себе засмученим і втомленим? Позбудься цих 10 речей негайно!Відчуваєш себе засмученим і втомленим? Позбудься цих 10 речей негайно! / побут

"В гостях добре а вдома краще", - мовиться у відомій приказці. Але щоб удома було дійсно добре, слід перетворити його в затишне місце, Де можна продуктивно працювати і повноцінно відпочивати.

Західні і східні дослідники пов'язують якість життя людини в першу чергу з обстановкою в його будинку. І не дарма, оскільки наявність в будинку певних речей позначається на загальному комфорті і самопочутті.

© DepositPhotos

Затишок в будинку

щоб створити домашній затишок своїми руками, Необов'язково створювати неймовірні вироби, часом досить просто викинути те, що нам не потрібно. Розібравшись в питаннях побуту, ми пропонуємо позбутися наступних речей.

 1. Подарункові сервізи
  Звичка збирати сервізи і передавати їх нащадкам виникла в період жорсткого дефіциту. Але сьогодні в сервізах немає необхідності, і вони є скоріше нагадуванням про родичів. Викинувши або віддавши в хороші руки таку "сімейну реліквію", ти отримаєш більше вільного простору, щоб облаштувати кімнату на свій смак.

  © DepositPhotos

 2. сувеніри
  Хтось подарував статуетку, хтось привіз з далекої країни сувенірний брелок. Ці речі не мають цінності, але займають місце.Хоча викидати їх якось незручно, але доведеться. Залиш тільки найважливіше для себе, інше відправ в сміттєву корзину.
 3. Речі для урочистого приводу
  Це може бути привезений здалеку чай, ароматичні свічки або пляшка хорошого напою. Немає необхідності складати такі речі в комірчині, сподіваючись, що колись знайдеться привід пустити їх в хід. Живи вже зараз.

  © DepositPhotos

 4. Все, що давно потребує ремонту
  Замість того щоб відремонтувати зламані речі, ми часто складаємо їх в шафу або виносимо на балкон. В результаті накопичується багато речей, які вже не приносять користі, але займають місце і викликають роздратування. Чому б їх не викинути?
 5. телевізор
  Проблема навіть не в самому пристрої. Вся справа в тому, що у людей виробляється звичка тримати телевізор включеним постійно. Цей непотрібний шум створює зайве навантаження на мозок, що заважає повноцінно відпочивати. Звідси беруться втома і роздратування.

  © DepositPhotos

 6. забуте хобі
  Недов'язаний светр або недомальована картина так і залишаються на видному місці. Але якщо тебе вже багато місяців не тягне до старого хобі, то звідки впевненість, що ти станеш доробляти це в майбутньому? Та й незавершені справи, перебуваючи на увазі, викликають скоріше почуття провини, ніж ностальгію.
 7. Масивні елементи інтер'єру
  Величезним кріслом або оксамитовими портьєрами можна прикрасити хіба що середньовічний палац, але не сучасне житло. У затишному будинку повинно бути багато світла і простору, але звідки йому взятися, коли житло захаращене непотрібними і масивними речами?

  © DepositPhotos

 8. заховані солодощі
  Дослідники довели, що продукти з вмістом кофеїну, цукру або підсилювачів смаку прискорюють виникнення стресу. Тому заховані всюди смакоту роблять людину неспокійним і примушують відчувати себе незатишно.
 9. непотрібні документи
  Нерозумно тримати папери на увазі. Вони створюють безлад. Краще зберігати всі документи в одному затишному місці, періодично перебираючи їх, щоб залишати тільки актуальні.
 10. Незручне взуття та одяг
  Звичайно, викидати речі, за які платив із власної кишені, справа не з приємних. Але якщо ти не носиш цей одяг або взуття, то навіщо захаращувати будинок? Краще звільни місце для чогось більш потрібного і нового.

  © DepositPhotos

Як бачимо, досить позбутися мотлоху і будинок стане світліше, просторіше і затишніше. А якщо після такої "прибирання" зрозумієш, що сумуєш за старим речам, використовуй оригінальні ідеї для домашнього затишку і створюй креативні предмети для будинку, від яких так і віє родинним затишком.

Також можна скористатися порадами бувалої господині і зробити будинок затишніше за допомогою перевірених елементів. Адже так просто створити затишок в домі своїми руками, Перетворивши житло в справжній острівець релаксу, де зможеш відпочивати і тілом, і душею.

А як ти створюєш затишок в домі? Обов'язково розкажи нам в коментарях.