sneznoe.com

Ах, досада! Кухонні шафки страждають від хаосу, поки тисячі господинь навіть не здогадуються ...Ах, досада! Кухонні шафки страждають від хаосу, поки тисячі господинь навіть не здогадуються ... /  побут

організована кухня - недоступний ідеал. Кожна господиня мріє про те, щоб на кухні беззастережно панував порядок, але на ділі ... Якщо чесно, я лише одного разу була на такій блискучою пишністю кухні.

Одна моя колишня співробітниця - велика акуратистка. Ніколи я не бачила, щоб Іра робила щось абияк, настільки уважного і педантичного людини просто не зустрічала ... На кухні вона все влаштовує так, щоб на столику і будь-яких поверхнях не було зовсім нічого, коли вона не готує. Ні-чо-го!

Абсолютно всі кухонні пристосування, посуд, дрібниці, продукти - все у неї заховано в шафках. Як вона змогла це зробити? Думаю, насправді ця жінка - чарівниця. Мені ніколи не вдасться досягти такого порядку, впевнена. Але хоч як-то облаштувати кухню допоможуть хитрі трюки. Ось як можна впоратися з горою пластикового посуду! Кожен лоток знайде королівське містечко на кухні ...

Як організувати кухню

Ідеї ​​для компактного зберігання пластикових лотків

  1. Отже, кухонні шафки з ящиками будуть завжди охайними, якщо розділити їх на зони. Так набагато зручніше знаходити все, що потрібно, посуд, розсортувати за розміром, завжди під руками, завжди на виду!
  2. Чудна ідея!
  3. Бережи велике окремо від маленького.
  4. За допомогою карнизів кришки можна помістити в окрему всесвіт.
  5. Пам'ятаєш, де ми раніше зберігали компакт-диски і касети? Пластикові утримувачі для музичних носіїв - прекрасна знахідка. Прикріпивши такий пластиковий бокс до шафки, ти перестанеш втрачати кришки від лотків.
  6. Колись тут жили CD-диски, тепер оселилися кришки від лотків. Все змінюється!
  7. Підвісні пластикові кошики! Мені терміново потрібно штук 15.
  8. Порядок створюється не назавжди. Його необхідно підтримувати, працювати заради цього. Результат - економія часу і сил, комфортне психічний стан. Нічого не потрібно довго шукати, не потрібно дратуватися через хаос ...
  9. Ідеї ​​для організації речей дуже прості. Але як же вони покращують життя!

Розкажи в коментарях, якими прийомами для підтримки краси і порядку на кухні користуєшся ти. Коли в кухонному шафці все в порядку, коли там багато вільного простору, все розсортовані, хочеться милуватися, радіти і співати!