sneznoe.com

Чи не викинула пластикову пляшку, а доклала до гаряченького праски ... Знаєш навіщо?Чи не викинула пластикову пляшку, а доклала до гаряченького праски ... Знаєш навіщо? /  пляшки

Раніше я викидала пластикові бутилки, Поки не дізналася про їх утилізації. Виявляється, стара пластикова пляшка - універсальна і багатофункціональна річ, яку не варто викидати.

Ідея застосування пластика в побуті досить цікава і актуальна. Якщо прикласти краплю зусиль, то можна виготовити майже все що завгодно, починаючи від квіткових горщиків і дозаторів для поліетиленових пакетів до автомобільних навісів.

Друга домівка для пляшок

"Так просто!" зібрав для тебе 5 причин, через які ти перестанеш викидати порожні пластикові пляшки і даси їм друге життя.

оригінальні ідеї

  1. Половина пластикової пляшки + обробка зрізу праскою - і ось готова відмінна підставка для ручок і олівців!
  2. Вузьке горлечко пляшки разом з кришкою може стати дозатором для упаковки з крупою.
  3. Ти відпочинку з наметом, а кухоль забув удома? Не біда! Звичайна пластикова пляшка з-під "Кока-коли" шляхом простих маніпуляцій може перетворитися в зручну і практичну кухоль.
  4. Якщо їдеш на вихідні, більше не потрібно просити сусідів поливати вазони. З таким пристосуванням для поливу вазони спокійно переживуть твій уїк-енд.
  5. Дозатор сиропу легко спорудити з кришечки, що залишилася від газованої води.

А в цьому відеоролику ми покажемо тобі ще 5 крутих побутових предметів, Зроблених своїми руками з пластикових пляшок.

За допомогою такого предмета, як проста пластикова пляшка, можна створювати універсальні і креативні речі, які допоможуть тобі вдосконалити побут в будь-яких умовах, не докладаючи при цьому особливих зусиль.

Не поспішай викидати пластикову пляшку. Дай їй другий шанс. Поділися суперідея з друзями!