sneznoe.com

Вона розрізала рушники навпіл і просочила їх цим складом. Я думав, це дурість, поки не побачив результат.Вона розрізала рушники навпіл і просочила їх цим складом. Я думав, це дурість, поки не побачив результат. /  папір

Паперовим рушникам вже більше 100 років. Вперше їх створили в 1907 році "Scott Paper Company" в Філадельфії і їх використовували для того, щоб обмежити поширення мікробів в ванних кімнатах. До створення паперових рушників люди використовували тканинні рушники, і не тільки в домашніх умовах, але і в громадських туалетах. Як же добре, що їх придумали!

Сьогодні є сотні способів, як використовувати ці рушники. Зараз ти побачиш, як з метою економії зробити зі звичайних паперових рушників м'які серветки, щоб витирати малюка, або ніжні пелюшки, які дуже швидко вбирають всю вологу. Цей прекрасний варіант підходить всім дітям, навіть якщо у них дуже ніжна шкіра! Роби все в такій послідовності.

Серветки з паперових рушників

  1. Розділи рулон на дві частини дуже гострим ножем, бажано з зубцями.

  2. Розташуй вийшла половинку рулону в мисці.

  3. Змішай дитячий гель для купання (1 ст. Л.) І зволожуючу масло для тіла (1 ст. Л.) З водою (1,5 чашки). Вилий цю суміш зверху на рулон в мисці. Ти отримаєш дуже розбухлу папір.

  4. Через 10 хвилин переверни рулон, щоб просочилася інша сторона. Почекай, поки рідина повністю не вбереться в папір.Коли папір гарненько розм'якла, дістань середину з картону.
  5. Потім розріж на такі шматочки, якими тобі буде зручно користуватися, і склади їх в контейнер, щільно закривши кришку.

  6. Нехай так постоїть 10 хвилин, потім переверни контейнер догори дном. Твої серветки / пелюшки готові!

  7. Дивись відео, в якому наочно показано це процес.

Відмінна заміна дорогим дитячим рушникам. Малюк буде вкрай вдячний такої м'якості і турботі!

Використовуй цей "рецепт" і для себе коханого! Відмінна економія, якщо ти часто користуєшся м'якими серветками.

Поділися цим роликом з друзями, нехай отримають невеликий урок на майбутнє, коли дитячі витрати займатимуть практично весь бюджет. Це дуже актуально!