sneznoe.com

3 буддійські істини, які зроблять тебе щасливішим. Це змінить твоє ставлення до життя!3 буддійські істини, які зроблять тебе щасливішим. Це змінить твоє ставлення до життя! / буддизм

Нещодавно я відкрив страшну істину. У мене проблеми з психікою, я страждаю від постійної депресії. Затяжні періоди непробудною туги змінюються короткими спалахами щастя. Іноді мені буває настільки погано від внутрішніх переживань і апатії, що хочеться заснути і більше не прокидатися.

Моя душевна біль приносить мені стільки ж страждань, скільки могли б принести важкі фізичні каліцтва. Не знаю, що сталося б зі мною, якби не моє випадкове захоплення буддизмом. Завдяки цим вченням я подивився на світ по-новому і зрозумів, що депресія - марна справа. Не хочеться витрачати свій час на неї, коли можеш насолоджуватися життям. Як? Ніякого секрету немає.

Буддійські істини про щастя

 1. Життя неможлива без страждань.
  Страждання, втрати і біль - невід'ємна частина життя. Прийнявши страждання як неминучість, ти тим самим полегшиш їх. Постарайся приймати все, що відбувається з тобою, зі спокоєм. Тобі відразу ж стане набагато легше! Життя складне, але у людини достатньо ресурсів, щоб впоратися з цими труднощами.

  Відкрий своє серце випадковому порядку речей і невизначеності! Тоді в твоєму житті відбудуться чарівні зміни.Піде постійне відчуття розчарування, образи, безнадійності. Вчися отримувати задоволення від будь-якого життєвого досвіду, витягай корисні уроки з будь-яких ситуацій.

 2. Немає нічого постійного!
  Будь-який біль тимчасова, страждання закінчаться. Все проходить, в світі немає нічого постійного. Ця істина жахає людей, які прагнуть до стабільного життя, Але в той же час вона є розрадою для тих, хто зараз переживає важкі часи. Світ навколо і ми в ньому перебуваємо в постійному русі. Ідея мінливості завжди дозволяє чекати змін і сподіватися на краще.

 3. Ти можеш змінюватися.
  Всі люди здатні змінюватися, немає нічого постійного, і постійної особистості теж бути не може. Ти можеш працювати над собою, змінюватися на краще, розвивати свої сильні сторони! Це означає, що твоє життя і то, як ти її проживаєш, залежить тільки від тебе. Стань краще, і світ подарує тобі більше, ніж ти маєш зараз. Чи не прив'язувався до матеріального, цінуй людей, а не речі. Ти пізнаєш справжнє багатство.

Кожному з нас варто подумати над цими буддійськими істинами. Такі прості і такі незвичайні для нас правила щастя здатні змінити життя.Ці знання допомагають знайти духовну гармонію!

Спробуй подивитися на те, що відбувається по-новому! це шанс почати нове життя.